Zara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zara markasını duymayan kalmamıştır diye düşünüyoruz hatta ülkemizde o kadar yaygındır ki her 10 kişiden 5 kişi Zara marka bir eşya kullanmıştır diye tahmin ediyoruz. Hal böyle olunca zor bulunan Zara çağrı merkezi, Zara müşteri hizmetleri telefon numarasını sizler için bulmamız gerekti. Dilerseniz gelin Zara hakkında ufak bilgi hemen ardından Zara telefon numarası ile devam edelim.

Zara

Zara belki de birçok kişinin Türkiye markası sandığı bir markadır fakat durum öyle değil. Zara markası İspanya merkezli giyim ve aksesuar markasıdır. Arteixo, Amancio ve Rosalia Mera isimli şahıslar tarafından 1975 yılında kurulmuştur. O kadar bilinmesine şaşırmamalı çünkü dünyanın en büyük üç markasından birisidir. 2017 yılı araştırmalarına göre dünyanın dört bir yanında 93 ülkede 2200’ü aşkın mağazası bulunan Zara’nın Türkiye’de ise 42 mağazası yer almaktadır. Zara markası İnditex grubu altında yer almakta olup grubun en büyük şirketi konumunda yer almaktadır. İnditex Grubu demişken grubun bünyesinde diğer tanıdığımız markalar da yer alıyor. Bunlar; Pull and Beari Bershka, Zara Home, Oysho, Uterqüe, Stradivarius ve Massiomo Dutti markalarıdır. Dilerseniz Zara telefon numarası ile devam edelim.

Zara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dünyanın en büyük üçüncü hazır giyim markası konumunda bulunan Zara’dan günde kaç milyon tane alışveriş yapıldığını tahmin edebiliyorsunuzdur. Hal böyle olunca Zara telefon numarası, Zara müşteri hizmetleri çağrı merkezi bilgileri de merak konusu oluyor. Zara hakkında merak ettiklerinizi sormanız ve taleplerinizi iletmeniz için iki yol bulunmaktadır. Bunlardan birisi Zara müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek bir diğeri ise canlı destek hattı ile anında destek almak. Zara telefon numarası 444 59 52 numaralı telefon numarası olup tarifenize göre ücretlendirilerek bir görüşme gerçekleşir, 0800 211 10 02 telefon numarasını ise sabit telefonlardan ücretsiz arayarak destek alabilirsiniz. Ayrıca canlı görüşme sağlamak için lütfen buraya tıklayınız. Zara çağrı merkezleri saat 08:30 ile 19:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Zara Şikayet

Zara firması hakkında şikayetleriniz var ise bunları aşağıdaki telefon numarasından bildirmeniz mümkündür. Ayrıca yorumlar kısmından yorum yoluyla da şikayetlerinizi geniş kitlelere iletebilirsiniz. Zara tarafından alınan şikayet talepleriniz en kısa sürede gerekli ekiplere bildirim sağlanarak çözüm yoluna ulaşılacak ve sizlere geri bildirimler yapılacaktır. Sitemizde yer alan diğer firmalar hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.

Zara Şikayet Telefonu – 444 59 52

Yorum yapın