Zabıta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Zabıta, her şehrin belediyesine bağlı olarak faaliyetlerini yürütmektedir. Halkın düzenini ve huzurunu sağlamakla yükümlüdür. Belirli kurallara uyulup uyulmadığını denetleyen, aynı zamanda kurum içine gelen suç belgelerini takip eden bir kurumdur. Suç teşkil eden her şeye el koyma yetkisine sahip olan memurlardır. Kanuna aykırı olduğu belirlenen her türlü suçu tespit ederek bildirmesi gerekmektedir. Şube içi ve şube dışı düzeni sağlarlar. Suç delilleri toplayan ve suçluları yakalayan zabıtalara özel zabıta denilir. Halkın düzen ve rahatından sorumlu olan zabıtalara ise genel zabıta denilmektedir. Bu iki tür zabıta çeşidi, bulundukları konumu kusursuz ve eksiksiz bir şekilde yürütmelidir. Zabıtaların bazı genel görevleri bulunmaktadır. Halka açık yerlerin sağlık kontrollerini yapmak, dükkanların ruhsatlı olup olmadıklarını kontrol etmek, pazarlarda kontrol yapmak, halkın şikayetlerini dinlemek, üretim yapan firmaların açılış ve kapanış saatlerine uyup uymadıklarını kontrol etmek gibi genel görevleri yapmakla mükelleftirler. Uygunsuz bir işlem gördüğünüzde Zabıta müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak bildirebilirsiniz.

Zabıta, doğal afet durumunda çalışmak zorundadırlar. Ne şartta olursa olsun sel, yangın, deprem gibi durumlarda mesai saati bakmaksızın faaliyette olmalıdırlar. Tüm soru, öneri, şikayet ve istekleriniz için Zabıta çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. 7/24 faaliyette olan müşteri temsilcileri sayesinde hiçbir aramanız cevapsız kalmaz. Diğer her türlü işlemler hakkında bilgi almak için Zabıta müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Acil bir durum olmadığı zaman web sitelerinde bulunan e-posta adresine mail atarak iletişim sağlayabilirsiniz.

Zabıta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

153

Arama Terimleri; Zabıta müşteri hizmetleri iletişim numarası, Zabıta müşteri temsilcisi, Zabıta çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Zabıta canlı destek, Zabıta şikayet hattı, Zabıta iletişim numarası, Zabıta irtibat numarası, Zabıta çağrı merkezi, Zabıta telefon numarası

Yorum yapın