Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi

Takvimler 1982 yılını gösterirken Arıkanlı Holding tarafından hayata geçirilen Yurtiçi Kargo, Türkiye’de faaliyete geçen ilk kargo şirketi olma özelliğine sahiptir.İlk olarak Türkiye sınırları içerisinde faaliyetlerini sürdüren Yurtiçi kargo şirketi daha sonraki yıllarda Kıbrıs’a gönderiler gerçekleştirmiştir.Yurt dışına ise 1996 yılı itibari ile kargo gönderileri yapma faaliyeti göstermeye başlamıştır. Geçmişten günümüze, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile ve artan hizmet kalitesi ile müşterilerine kapılarını büyük bir özveriyle açmaya devam etmektedir.

 

Başarılı bir şekilde kargo gönderim faaliyeti gösterme çabası içinde olan Yurtiçi kargo şirketi farklı ihtiyaçlara yönelik farklı hizmetleri bulunmaktadır.Bunlar; gün tercihli gönderi seçeneği,VIP gönderi seçeneği, kapıda ödemeli gönderi seçeneği gibi farklılık gösteren hizmetleri bulunmaktadır. Gönderiler için standart kutular, normal niteliklere sahip olan kargo poşeti, kırılabilecek türden gönderiler için havalı paket,rulo tip paket gibi çeşitlilik gösteren paketleme türleri ile müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Ayrıca 2011 yılından itibaren Yurtiçi kargo gelişen teknoloji ile birlikte müşterilerine İpad, İnternet şubesi ve İphone platformları aracılığı ile kargo işlem hizmetleri sağlamaya başlamıştır.

Yurt İçi Kargo Telefon Numarası

444 99 99

Yurtiçi Kargo Direk Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırım?

 

Müşterilerine kaliteli bir hizmet sunma anlayışı içinde faaliyet göstermekte olan Yurtiçi Kargo şirketi, müşterilerinin Yurtiçi kargo şikayet, beklenti, öneri ve isteklerine büyük bir duyarlılık içinde bulunmaktadır. Çeşitli konularda müşterilerin zihnini meşgul eden Yurtiçi kargo direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım yada Yurtiçi kargo şikayet gibi konularda müşterileri tarafından son derece ulaşılır olma niteliğinde bir kargo şirketi olma çabası içinde bulunmaktadır.

 

           Yurtiçi kargo direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım gibi endişelere yer bırakmamaktadır.Müşterilerinin karşılaşabileceği çeşitli sorunlara kısa zaman sarflarında çözüm sağlamak amacıyla, müşteri ilişkileri ve benzeri konularla alakalı olarak son derece yardımcı olma çabası gösteren bir şirket olarak öne çıkmaktadır. Yurtiçi kargo şirketinin şube telefonları üzerinden iletişime geçilerek kargonun kapıdan alınması istenerek ödemeli yada karşı ödemeli olacak biçimde alıcı kişiye ulaştırılması isteğinde bulunmak mümkün olmaktadır. Yurtiçi kargo’nun müşteri hizmetleri üzerinden;en yakın mesafede yer alan şube bilgisi,teslimat bilgisi,kargonun nerede olduğu bilgisi,kargonun teslim süreleri,teslimat bilgisi ve adrese kurye isteği gibi farklılık gösteren konularda firmadan hizmet alımı mümkün olmaktadır.

 

7/24 sesli yanıt sistemi üzerinden kargonun nerede olduğu,teslimat bilgisi ve en yakın şube hakkında bilgi almak mümkün olmaktadır. Diğer bir ayrıntı da Yurtiçi kargo firmasının internet sitesi üzerinden kargo takip numarası girilerek kargonun mevcut durumunun öğrenilmesi imkanı bulunduğu bilgisidir. Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi telefon numarası: 444 99 99 Pazar günleri dışında haftanın altı günü 08:00’dan 20:00’a kadar hizmet vermektedir.

 

Her gün birçok insanın birbirinden farklı paketi adına kargoya ihtiyacı bulunmaktadır. Bunun için kargoya gidip paketlerin güvenli bir şekilde ulaşması sağlanmaya çalışılmaktadır. Elbette bunun adına kaliteli bir kargo firması ile çalışmak büyük bir önem arz etmektedir. Bu noktada yurt içi kargı bilindiği üzere Türkiye çapında en büyük, hızlı ve güvenilir kargo hizmeti veren firmalardan biridir. Tabi bu tür kargo hizmetleri alınırken bir takım sorunlar da ortaya çıkabilir.

 

Bu sorunların en kısa süre içerisinde halledilebilmesi için yurtiçi kargo şikayet hizmeti ile çok kısa bir zaman içerisinde müşteri hizmetlerine bağlanılabilir ve her türlü sorun bu şekilde iletilebilir. Bu durumlar arasında birbirinden farklı teslimat işlemleri adına ya da adrese teslim için kurye işlemler noktasında müşteri temsilcisine bağlanılarak yurtiçi kargo bünyesinde tüm işlemler kusursuz bir şekilde tamamlanır. eğer kargonun geç kalındığı düşünülüyorsa hemen hızlı bir şeklide müşteri hizmetlerine bağlanmak ve en doğru bilgileri almak mümkündür. Bu tür durumlarda yurtiçi kargo müşteri hizmetlerine telefon açmak ve detaylı bir şekilde en doğru bilgileri almak yapılması gereken en önemli işlemdir. Elbette birçok insan hangi durumlarda çağrı merkezini araması gerektiğini bilmemektedir. Bu yüzden şimdi bunları sıralamak gerekirse;

 

Teslimatın gecikme durumlarında bunun nedeni hakkında detaylı bir bilgi alınabilir ve sorun kısa süre içerisinde halledilebilir. Bu noktada yurtiçi kargo direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım sorusu adına telefon numaraları ile hemen temasa geçilebilir. Kargom nerede kaldı durumu hakkında hemen bilgi alınabilir.

 

Teslim sürelerinde yaşanan gecikmeler nedeni ile bu konu hakkında hızlı bir bilgi alınabilir ve gecikmenin neden kaynaklandığı hakkında en doğru bilgilere ulaşılabilir. Müşteri kendisine en yakın yurtiçi kargo merkezinin adresini öğrenebilir ve bu sayede işlemleri birebir giderek halletme şansına erişebilir. Her türlü yurtiçi kargo şikayet bu sayede kolayca yapılabilir. Müşteri hizmetleri sayesinde adrese kurye talebinde bulunulabilir.

 

Bunlar gibi daha birçok değişik konu hakkında çağrı merkezi aranarak bilgi alınabilir. Bu noktada yurtiçi kargo direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım sorusuna gerek olmadan direk olarak site bünyesinde verilen müşteri hizmetleri telefon numaraları aranarak hemen iletişime geçilebilir. Aynı zamanda şikâyet bendi kullanılabilir ve akılda kalan her türlü sorun müşteri temsilcisi ile paylaşılabilir. Bu sayede çok kısa bir zaman içerisinde sorun merkez tarafında halledilebilmektedir. Tüm bu işlemler için ise tek yapılması gereken 444 99 99 nolu telefonları aramak ve her türlü bilgiyi almaktır.

 

 

Yorum yapın