YouTube Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

YouTube, herkesin video yüklediği bir platform olmuştur. Video barındırmak ve saklamak için kullanılan bir web sitesidir. ABD merkezli kurulan bir site olmuştur. 3 PayPal çalışanı bir arada olarak YouTube sitesini kurmuştur. Birçok kullanıcı bir araya gelerek YouTube kanalları kullanmaya başlıyorlar. Değişik içeriklerin oluştuğu web sitesinde birçok izlenme alan kullanıcılar bulunmaktadır. YouTube, web sitesinde paylaşım yapan ve izlenme alan kişilere aylık ödemeler yapmaktadır. 2005 yılından itibaren üretim yapmaya devam etmiştir. Kurulduğu zamandan bu yana içeriklerine devam etmiştir ve yıllarca bir numaralı web sitesi olmuştur. 2005 yılından bu yana herkesin kullandığı ve video izlediği bir platform olmuştur.

YouTube Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Yurtdışı Numarası

YouTube soru, istek, öneri ve istekleriniz için ve YouTube kanalları ile ilgili tüm sorularınız için YouTube çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. YouTube Türkiye içinde binlerce bildirim alan bir firmadır. YouTube ile ilgili tüm soru ve istekleriniz için YouTube müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

1650 872 85 13

YouTube E-posta Adresi

YouTube şirketi ile ilgili birçok soru bulunmaktadır. YouTube ünlü bir firma olduğu için yurt içinde birçok soru bulunmaktadır. YouTube firmasının yurt içinde kullanılacak bir müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. YouTube yurt dışı kullanıcıları için bir YouTube çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bunların yanı sıra Türkiye içinde problemleri olan kişilerin ulaşması için bir YouTube e-posta adresi bulunmaktadır. YouTube ile ilgili tüm öneri, şikayet, soru ve istekleriniz için günün her dakikası e-posta adresine mail atarken kolayca iletişim kurabilirsiniz. Tüm mailler kolayca cevap almaktadır.

copyright@youtube.com

Yorum yapın