Ykm Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ykm Müşteri Hizmetleri ,Ykm Müşteri Hizmetleri  Telefon Numarası,YKM TAM ADI, Ykm Müşteri Hizmetleri  tel,Ykm Müşteri Hizmetleri şikayet , YKM Çağrı Merkezi ,YKM Telefon,YKM Şikayet  gibi tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

YKM’den yaptığınız alışverişler sonrasında memnuniyetsizliklerinizi, şikayetlerinizi dile getirebilmek için YKM’nin çağrı merkezlerini kullanabilirsiniz. Çağrı merkezleri istediğiniz an istediğiniz yerden müşteri temsilcilerine ulaşabilmeniz, yardım talep etmeniz için en etkili ve basit yöntemdir. Sadece şikayet için değil beğendiğiniz ürüne en kolay hangi şubeden ulaşacağınızı sormanız için de çağrı merkezleri kullanılır.

 

YKM Çağrı Merkezine Nasıl Ulaşılır?

 

YKM çağrı merkezine ulaşmak ve sorunlarınızı, isteklerinizi iletmeniz için YKM’nin numarasını bilmeniz gerekmektedir. Ykm müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası ise 444 09 56′dır. Bu YKM’nin kurumsal telefon numarasıdır. Aradığınız an sizi bir telesekreter karşılar ve sizi yönlendirir. Eğer direk canlı bir müşteri temsilcisi ile görüşmek istiyorsanız yönlendirilmeyi beklemeden sıfıra tuşlayarak müşteri temsilcisi ile canlı canlı görüşebilirsiniz. Bu şekilde işlem çok daha kısa sürede gerçekleşmiş olur. Fakat YKM’nin çağrı merkezi 7/24 çalışmamaktadır. Hafta içi sabah 08.00’dan önce ve akşam 22.00’dan sonra YKM çağrı merkezine ulaşamazsınız.

 

Hafta sonu ise sabah 09.00’dan önce ve yine akşam 22.00’dan sonra ulaşmanız imkansızdır. Bu saatler dışında acil aramanız gerekirse ya da unutmamak için aradan çıkarmak istiyorsanız telesekreter sizi müşteri temsilcilerine sesli mesaj bırakmanız için yönlendirir. Bu sayede çalışma saatleri içinde hafta içi 08.00 – 22.00, hafta sonu 09.00- 22.00 arasında size bir müşteri temsilcisi mesajınıza göre geri dönüş yapar. YKM’nin çağrı merkezi oldukça gelişmiş bir sistemdir.