Yataş Telefon Numarası

Sevilen yatak markası Yataş çeşitli vücut tiplerine uygun, teknolojik bakımdan oldukça gelişmiş sistemler kullanarak tasarımları yapılmış yataklar üreterek evlerimizin baş köşesine yerleşmeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetini esas alarak deneyimlerine yenilerini katan firma Yataş her geçen gün müşterilerine yenilerini ekliyor. Yataş müşteri hizmetleri telefon numarası kaç? Yataş şikayet hattı telefon numarası kaç? Yataş müşteri hizmetlerine hangi iletişim numarası üzerinden ulaşabilirsiniz?

Yataş

Yataş’ın kurucu firması Süntaş A.Ş. 1976 yılından beri hizmet veren Anadolu’nun ilk sünger fabrikası olma ünvanına sahip. Süreç içerisinde süngerli yatak üretimine geçiş yapan firma, sonrasında yataklı kanepe ve koltuk takımları üretimine başlayarak ürün yelpazesini geliştirmiş ve kaliteli zengin hizmet anlayışıyla hizmet vermeye hala devam etmektedir. Müşteri memnuniyetinin temel ilkesi olduğunu vurgulayan firma Yataş, her geçen gün hızla gelişen dünya trendlerindeki yenilikleri ürün seçeneklerine yansıtmaya çalışarak modern mağazacılık vizyonunu uygulamaya devam etmektedir. Ev tekstili, mobilya, salon takımı ve yatak alanlarında üretim yapan firma değişen ve yenilenen mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. 2010 yılında dünya çapındaki kırk sekiz ülkede faaliyetine devam eden kuruluş Superbrands tarafından Türkiye’nin süper markası seçilen Yataş, dünyanın çeşitli ülkelerinde şubeler açmaya da aktif olarak devam ediyor. Dünya üzerindeki pek çok ülkeye ihracat yaparak hizmet ağını genişleten firma ülkemizi global alanda en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor.

Yataş Telefon Numarası

Mutlu müşteri politikasından bir an olsun ödün vermeyen başarılı firma Yataş, internet sitesi üzerinden yapılan üyeliklerde müşterilerine özel indirim fırsatları uyguluyor. Ayrıca Kampanyalarını aktif bir şekilde sosyal medya hesaplarından duyuran firmanın outlet ürünleri de internet üzerinden alıcı buluyor. Müşterilerine kolay iade ve değişim olanakları sunan firma teslimat konusunda da rahat olanaklara sahip. Yataş çağrı merkezi müşteri iletişim numarası ise 0850 850 0 987.

Yataş Şikayet Hattı

Müşteri hizmetleri konusunda oldukça hassas bir tutumla hizmet veren Yataş şikayet hattı telefon numarası ise 0850 850 0 987 olarak paylaşılıyor. Yataş şikayet hattı üzerinden firma ile ilgili sorularınızı veya yaşadığınız problemleri bildirebilir ve hizmet alabilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer firmalar hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum yapın