Xiaomi Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Xiaomi çağrı merkezi, müşteri temsilcisi iletişim telefon numarası bilgileri nelerdir? Xiaomi herkes için yenilik vizyonu ve düşünce ile birlikte Lei Jun tarafınca 2010 yılında kurulmuştur. Günümüz standartlarına ayak uyduran son teknoloji harikası ürünlerin tüm her kitleden ulaşılabilir, elde edilebilir olmasını düşünen bu firma, muazzam yazılım, donanım ve internet hizmetleri sunmaktadır.

Xiaomi

Xiaomi Markası 30’u aşkın ülkede ve bölgelerde, dünyanın en iyi markası olabilmek adına varlık göstermektedir. Bu marka, Mİ ve Redmi akıllı telefonlar, televizyonlar, set üstü kutular, yönlendiriciler ve akıllı ev aletleri, giyinilebilir teknoloji ve aksesuarların üretimini yapan geniş bir yelpazeye sahiptir.

Firmanın MI şeklinde olan logosu da oldukça anlam taşımaktadır. Bu MI “Mobile Internet” anlamına geliyor. Tabi asıl logonun eğlencesi de oradan geliyor. Bu MI harfleri sadece Mobil Internet anlamına gelmekle kalmayıp, Mıssıon Impossible anlamı da taşımaktadır. Bu firma ilk kuruluşundan bu güne toplum tarafından ve diğer şirketlerce neredeyse başarması imkansız olan birçok şeyi başarmış ve birçok engeli ardında bırakmıştır.

Peki kurucu başkan ve CEO kimdir dilerseniz onu anlatalım birazda. Lei Jun 1992 senesinde ünlü markalardan olan Kingsoft markasının kurucu ekibinin parçalarından birisiydi. 1998 yılına geldiğimiz vakitte ise CEO konumuna yükselmişti. 2007 yılında bu adam görevinden istifa ederek firmanın başkan yardımcısı haline geldi. Temmuz 2011 yılında ise yönetim kurulu başkanı olarak tekrar aileye geri döndü. Sadece bunlarla yetinmeyen bu girişimci 2000 yılında Joyo.com isimli bir internet sitesi kurdu ve 2004 yılında Amazon gibi büyük bir markaya sattı.6 Nisan 2010 tarihinde ise tüm her şeye sıfırdan başlamak isteyen bu ünlü girişimci Xiaomi markasını kurdu.

Xiaomi Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Dünya ve ülkemizde her geçen gün müşteri kitlesi artan ve üretimi hızlanan bu firma kuşkusuz müşteri memnuniyetine odaklı çalışmaktadır. Uygun fiyatları ve yüksek kalitesi ile tercih edilen bu marka müşterilin her türlü sorunlarını dinlemek ve çözüm bulmak için çağrı merkezleri kullanmaktadır. Xiaomi çağrı merkezine ulaşmak için 0850 305 19 23 no lu numarayı aramanız gerekmektedir. Bu numarayı arayarak 7/24 canlı destek alabilmeniz mümkündür.

Xiaomi Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Xiaomi Şikayet

Özellikle uygun fiyat ve kalitesi için her ne kadar da tercihen edilse de bu firmanın bazı sorunları elbette olabilmektedir. Diğer tüm firmaların olduğu gibi bu firmalarında kusurlarını bildirmeniz etkili ve güzel hizmet almanıza olanak sağlayacaktır. Xiaomi firması ile ilgili tüm şikayetlerinizi aşağıdaki telefondan bildirebilir ve ayrıca sayfamızda yorum yaparak belirtebilirsiniz. Xiaomi resmi sayfasına bakmak için buraya, sayfamızda yer alan diğer tüm firmaların bilgileri için lütfen buraya tıklayınız.

“Xiaomi Çağrı Merkezi Telefon Numarası” üzerine bir yorum

  1. Selam nasil ulasacagimi bilemedim ben yurt disindayim atv izleyicisiyfim bugun degisti dusuncelerim ben eski dunyaya hukumdar olmaz izleyicisiyim takipcisiyim hayraniyim ama yallasik bir aydir ben is yerinden izin alip geliyorum izlemek icin ama kafamiza gore bir yayin akisi ama sizdrn ricam olmadigini mac oldugunu akinci oldugunu onceden bildirseniz bende izin almam tabi benim sizi izlememem sizin umrunuzda olmaz ama bilinki cok fazla bir izletici kitlesi kayip ediyorsunuz bu yaptiginizla yurt disinda bunu bilin istedim ben artik izlrmiyecegim cok fazla kayip ediyorsun lutfen yapmayin sizden rica ediyorum oktay kaynarcanin kayip etmesini istemem bende istanbuldayken set dunyasindaydim tanirim kendisini ama bu yayin akisi gercekten kayip ettiriyorbilin istedim biz turk uz ve birbirimizi kollariz umarim dikkate alirsiniz saygilarimla halil ibrahim aydin

    Cevapla

Yorum yapın