Worldcard Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Türkiye’nin en çok kullanılan ve en çok kazandıran kredi kartı Worldcardı kullanarak bir çok avantaj ve indirimden faydalanabilirsiniz. World amblemini gördüğünüz birçok anlaşmalı World üye işyerinde yapacağınız her alışverişlerden belirli bir miktarda Worldpuan kazanırsınız. Kazandığınız Worldpuanları para yerine kullanabilirsiniz ve birikmiş puanlarınızı çeşitli yerlerde kullanabilirsiniz. Worldpuanların geçtiği yerlerde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Akaryakıt, gıda, tekstil, okul ve kırtasiye malzemeleri gibi yerlerde kullanılabilmektedir. Kampanyaları takip ederek, puanlarınızı nerede kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. 

Worldpuan hareketlerinizi World mobil bankacılığından, Yapı Kredi mobil bankacılıktan ve ya İnternet şubesinden takip edebilirsiniz. World mobil ile kampanyaların ne kadar puan edeceğine ve hangi kampanyadan ne kadar puan kazandığınızı, harcadığınız puanları geçmişe dönük olarak da takip edebilirsiniz. Uygulaması da oldukça basit arayüzlü olduğu için pratik bir şekilde kullanılabilir. Puan kazanmak hem harcamaya teşvik ediyor hem de bir sonraki alışverişlerinizde kolaylık sağlıyor. Size uygun her türlü alışverişi de Worldcard müşteri hizmetlerinin numaralarını arayarak öğrenebilirsiniz. 18 yaşını doldurmuş bütün banka müşterileri, worldcard çıkarttırabilir ve işlemlerini kolayca gerçekleştirebilmektedir. Her bankanın kendi firmasına özel bir worldcard sistemi vardır. Türkiye’de en çok tercih edilen YapıKredi Bankasının Worldcardıdır. 

Worldcard ile ilgili tüm soru, öneri, şikayet ve istekleriniz için Worldcard çağrı merkezi iletişim numaralarını arayabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz her soru ve kampanya için 7/24 ulaşabilirsiniz. Telefondan arayarak bütün kredi kartı işletmelerini kontrol edebilir ve çeşitli işlemler yaptırabilirsiniz. 

Worldcard Müşteri Hizmetleri Numaraları


0850 222 0 444

Worldcard Çağrı Merkezi İletişim Numarası


444 0 444

Arama Terimleri; Worldcard canlı destek, Worldcard müşteri hizmetleri, Worldcard şikayet hattı, Worldcard çağrı merkezi telefon numarası, Worldcard telefon numarası, Worldcard irtibat telefonu, Worldcard müşteri temsilcisi

Yorum yapın