WhatsApp Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

WhatsApp, Brian Acton ve Jan Koum tarafından kurulmuştur. Jan Koum ve Brian Acton daha önce Yahoo’da 20 yıl faaliyet içindeydiler. Daha sonra WhatsApp uygulamasını kurdular. 2014 yılında Facebook uygulamasına katılmıştır. Aslında bir yazılım olan uygulama, şu an ayrı bir uygulama olarak çalışmaya devam ediyor. Günümüzde oldukça yaygın kullanılıyor. Hızlı, pratik ve güvenilir haberleşme uygulaması olarak faaliyet görmektedir ve kullanıcılar tarafından yoğun bir ilgi görmektedir. SMS uygulamasının bir seçeneği olarak kuruldu. Zamanla SMS’i öldürdü. Mesajlarda metin göndermenin yanı sıra; medya, ses, belge, konum gibi içerikler de gönderilebilmektedir. Amaçları dünyanın her yerinden sorunsuz ve kesintisiz iletişimi sağlamaktır. Amaçlarını kusursuz biçimde devam ettirmektedirler. İki kişi arasında konuşulan WhatsApp konuşmasını, üçüncü bir kişi okuyamaz ve göremez. Uçtan uca şifreleme sayesinde iletişim gizliliği ön plana çıkmaktadır. 190’dan fazla ülkede 1 milyardan fazla kullanıcısı bulunmaktadır. WhatsApp ücretsizdir. Sadece kullanım esnasında internet erişiminizin bulunması gerekir. İnternet bağlantısı olmayanlar mesaj gönderemez ve alamazlar.

WhatsApp müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Yardım ve sorularınız için WhatsApp ekranından ‘bize ulaşın’ seçeneğinden mesajlarınızı iletebilirsiniz. Destek için birçok mail adresi bulunmaktadır. Size uygun olan adresi bulup, mesajınızı iletebilirsiniz. Geri dönüş sağlanacaktır. Android ve iphone için ayrı  ayrı mail adresleri bulunmaktadır.

WhatsApp İphone Destek E-mail Adresi

İphone_web@support.whatsapp.com

WhatsApp Android Destek E-mail Adresi

Android_web@support.whatsapp.com

WhatsApp Genel Destek E-mail Adresi

support@whatsapp.com

WhatsApp Web Destek E-mail Adresi

Webclient_web@support.whatsapp.com

Arama Terimleri; WhatsApp müşteri hizmetleri telefon numarası, WhatsApp canlı destek, WhatsApp çağrı merkezi iletişim numarası, WhatsApp müşteri temsilcisi, WhatsApp şikayet hattı, WhatsApp iletişim numarası

Yorum yapın