Watsons Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Watsons sağlık ve güzellik adına ürünler satan zincir bir firmadır. Günümüzde özellikle sağlık, kozmetik sektörüne olan ilgi ve e-ticaret olayının gelişmesi ile birlikte Watsons kendini oldukça fazla bizlere duyurmaktadır. Peki Watsons telefon numarası, Watsons çağrı merkezi telefon numarası bilgileri nelerdir? Dilerseniz tüm bu sorulara cevap vermeye öncelikle Watsons firması hakkında bilgi vererek başlayalım.

Watsons

Watsons 1841 yılında Hong Kong’da kurulmuştur. Günümüzde 15.800 den fazla mağaza ile birlikte hizmet veren bu firma dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve kozmetik mağaza zinciri konumundadır. Watsons ülkemizde toplamda 60 ilde 350’yi aşkın mağazası ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda ülkemizde 1000 kişiyi aşkın çalışanı ile de güzel bir istihdam yaratmaktadır. Tabi haliyle bu kadar bilindik ve göze çarpan mağaza olduğu için müşteriler tarafından bilgi almak ve sorunlarını iletmek adına Watsons telefon numarası, Watsons müşteri hizmetleri numarası merak konusu olmaktadır.

Watsons Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Watsons müşterileri ile çağrı merkezleri, telefon numaraları aracılığı ile iletişime geçmekte olup tüm sorunları her daim dinlemekte ve gerekli mercilere ileterek operasyonlara başlamaktadır. Watsons için müşteri memnuniyeti ön planda olmasından dolayı her sorunuz ve sorununuz için Watsons çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz. Watsons telefon numarası olan 0850 755 9987 tuşlayarak Watsons çağrı merkezi ile iletişime geçebilir ve yardım alabilirsiniz. Ayrıca Watsons iletişim formu olan çağrı merkezi formunu doldurarak ta yardım alabilirsiniz. Watsons iletişim formuna erişim sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Watsons Şikayet Telefonu

Watsons şikayet telefonu ile birlikte firma ile ilgili bütün şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Genellikle çağrı merkezleri olan yoğunluktan dolayı geç dönüş yapacağından dolayı aşağıda bırakmış yer alan buraya tıklayınız yazısına tıklayarak form doldurmanızı önermekteyiz. Ama ben Watsons şikayet telefonunu arayacağım derseniz de 0850 755 9987 numaralı telefon numarasını arayabilirsiniz. Bunların yanı sıra aşağıda yer alan yorumlar kısmından şikayetlerinizi bildirebilir ve destek bekleyebilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu makaleyi beğendiyseniz yorum yapabilir ve dilediğiniz firmayı da yorumlarda belirtebilirsiniz. Ayrıca daha önceden paylaştığımız firma bilgilerine göz atmak için buraya tıklayınız.

Watsons Şikayet Telefonu-buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın