Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ülkemizde dünya çapında ki gelişmelere ve teknolojik yeniliklere ayak uydurmak için hatırı sayılır çaba harcanmaktadır. Bu çabayı gösteren en büyük firmalardan birisi de Vodafone. Firma müşterilerin sorunlarına ve taleplerine yetişebilmek için 7/24 yoğun bir şekilde müşteri temsilcileri çalıştırmaktadır. Kullanıcılarının memnuniyetine sürekli bir özen gösteren firma kendilerine gelen talepleri sürekli olarak karşılayabilmeyi görev edinmiş olmalı ki müşteri temsilcilerine ve çağrı merkezi hizmetlerine ciddi yatırımlar ve çok büyük yenilikler yapmıştır.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 444 0 542’dir.

Peki Vodafone Müşreti Hizmetlerine Direk bağlanıp ne kadar ücret ödeyeceksiniz?

 • Faturasızlar için 1 dakikadan kısa süren aramalar için 46,25 krş; 1 dakikadan uzun süren aramalar için arama başına 60 Kr’dir.

Siz de Vodafone Müşteri Hizmetlerine nasıl bağlanırım diye düşünüyorsanız, arayabileceğiniz telefon numarası 444 0 542’ dir. Bu sistemde sesli yönlendirme sistemi ile istediğiniz işlemi herhangi bir temsilciye ihtiyaç duymadan yapabilmektesiniz. Bağlandıktan sonra sesli menüden istediğiniz rakamları tuşlayarak ihtiyaç duyduğunuz işlem menüsüne gelebilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Bağlanarak Kampanyaları Öğrenebilir Miyim?

Eğer operatörün kullanıcısı iseniz 542′ yi tuşlayarak direk arayabilirsiniz. Ancak diğer operatörlerden birisini kullanıyor ve o hat üzerinden aramayı gerçekleştiriyorsanız 0542 542 00 00′ yi aramalısınız.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nasıl Öğrenilir?

+90 850 542 00 00

Kullanıcıların arz, talep, Vodafone şikayet ve bilgilendirme ihtiyaçlarının neredeyse tamamına sesli yanıt sistemi ile cevap verebilen müşteri temsilciliği nadir konularda temsilciye birebir bağlanarak işlem yapmanız gerekmektedir. Sesli yanıt sisteminin doğuşunda temsilciliğe yapılan aramaların sonucunda en çok hangi işlemlerin yapıldığını ve en çok ihtiyaç duyulan konuların belirlenmesi ile belirlenen sonuçlara göre özel hazırlanmış bir sistemdir. Bunların dışında herhangi bir kayıp / çalıntı işlemi olmadığı taktirde hızlı bir şekilde bireysel temsilciye bağlanmak mümkün değildir. Yapacağınız seçimlerin sonucunda ihtiyaç duyulduğu anlaşılırsa zaten menü sizi yönlendirerek temsilciye bağlamaktadır. Yukarıda belirttiğimiz gibi sesli yanıt menüsü sayesinde kayıp / çalıntı benzeri olaylar dışında direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım diye düşünmenize gerek yok.

Sabit hatlardan Vodafone Müşteri Hizmelerini Nasıl Arayabilirim?

Sabit hatlardan 0 542 542 00 00’ı arayarak kısa bir süre içerisin de hemen vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanabilir ve sorunlarınızı en kısa sürede çözebilirsiniz.

Şikayet ve Öneri

 

Kullandığınız hat, aldığınız cihaz, almak istediğiniz hizmet, şubelerde yaşadığınız sorunlar gibi birçok alanda problemlerle karşılaşabilirsiniz. Sonuçta çok fazla şube ve çalışan bulunduran kurumsal firmalar olduğu için bazen sorunlar da kaçınılmaz olmaktadır. Bu gibi durumlarda yine müşteri hizmetlerini arayarak şikayet iletebilirsiniz. Telefonla görüşmek istemediğiniz taktirde sorun ve şikayetlerinizi internet üzerinden elektronik posta yolu ile de destek birimlerimize bildirebilmektesiniz. Kullanıcı memnuniyeti için sürekli olarak geliştirmeler yapılmaktadır. Bu gelişmelerden haberdar olabilmek için sayfamızı takip edebilirsiniz.

 

“Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” üzerine 11 yorum

 1. hiç boşuna ugraşmayınız işlerine gelmedigi zaman sizi yetkili servise aktaralım diyerek sonsuz bir müziğe baglıyorlar tabi sizde moral diye birşey kalmıyor küfürün bini bin para

  Cevapla
 2. vallahi arkadaş kitabın ortasından konuşuyorsunuz. allah sabır versin vodafon muşteri hizmetleri değil muşteri izdarap çekme temsilcilikleri desek daha doğru olur.

  Cevapla
 3. fotura sikayeti..15.08.2019 temmus ağustos tarihinde.140.50.tl.ödedim ve dekontum elimde.bu gün bir.mesac geldi ağustos.eylul ayinin foturasi,olarak 154.7 tl.likbu foturanin.incelenmesini istiyorum lütfen.böyle oluşa sizin sirketten cikmak zorunda kalacagim.sonucu bana bildirmenizi rica ediyorum

  Cevapla
 4. Merhaba
  Müşteri hizmetlerine tel ile ulaşamıyorum tarıfe değişikliği yapmak istiyorum..yardımcı olurmusunuz

  Cevapla
 5. ben bjk lı olmadıdım halde sms ile hattıma karakartal 5 tl destek paketiniz başarıyla tanımlanmıştır,seklinde mesaj gelmiştir.Ben böyle bir paketi onaylamıyorum.aynı olay geçen seferde oldu .oldu bitti ile insanlara zulum yapmayın . aynı şey tekrar ederse başka hatta geçerim.

  Cevapla
 6. 3 aydır arayan kim servisinden faydalanamiyorum 7 kez müşteri hizmetleri ni aradim ama sonuç alamadım ya bunu duzeltin yada mahkemye vericem yeter artik

  Cevapla
 7. Sizin bagliyacaginiz musteri temsilcinizi sikim oruspunun evlatlari insanlari burda maymun ediyorsunuz sizin hattinizi kullandigim gune lanet olsun

  Cevapla
 8. sabahtan beri müşteri hizmetlerine ulaşmak istiyorum ulaşamıyorum hatımı taşıdığım güne lanet olsunnnnnnn

  Cevapla
 9. Yahu bütün vodafone kafayı mı yemiş yaptığım müracaat kimlik uyuşmaması sebebiyle red edildi diyordunuz.Ben başka bir operatöre geçiyorum.Aradan bir hafta geçiyor.Bana mesaj çekiyorsunuz, hattınız onaylandı diyorsunuz ve var olan hattımıda kapatıyordunuz.Yahu sizin birbirinizden haberiniz yokmu? Yok dediğiniz şeyi niye yapıyordunuz.Eğer vodafone de aklı başında biri varsa bana cevap yazsın çünkü telefonla size ulaşmak kafayı yemek gibi bir şey.

  Cevapla
 10. Müşteri hizmetlerinden hiç bisey anlamadim bana doğrulama paketi geldi watsap dogruladim bana paket geldi ve faturam yükseldi…Vodafone musteri hizmetlerini ariyom hiç bisey yok adam akıllı bisey anlatılmıyor paketi acilen kapatmam lazım ama hiç bi şekilde kapatamiyom nasıl yardımcı olabilirsiniz acaba

  Cevapla

Yorum yapın