Vakıfbank İletişim Telefon Numarası

Tam adı Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı olan Vakıfbank, 11 Ocak 1954 yılında kurulmuştur. Bir çok değerlendirmelerden geçen Vakıfbank, bir rapor sonucunda Türkiyedeki diğer bankalar arasında aktifliği en büyük yedinci banka olmuştur. Ayrıca, Vakıfbank’ın müşterilerine sunduğu oldukça makul fırsatlardan dolayı kullanıcı sayıları da gittiikçe artmaktadır. Bireysel, Ticari ve Kurumsal olmak üzere üç şekilde hizmet vermektedir. Farklı kredi fırsatlarıyla pek çok müşterinin ilgisini çekmeyi başaran Vakıfbank, Türkiyede hem kamu hem de özel sektör alanlarında da hizmet vermeye devam etmektedir. Vakıfbank iletişim numarasını arayarak size uygun kredi fırsatları hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Uluslararası alanda da çalışmalarını sürdüren Vakıfbank, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, ABD, Avusturya, Irak, Almanya gibi pek çok ülkelerde de bankacılık hizmeti sunmaktadır. Ayrıca, Türkiyenin hemen hemen her yerinde şubesi olmasıyla birlikte en fazla müşterisi olan bankalar arasında yer almaktadır. Şube bankacılığının yanı sıra telefon bankacılığı da en yoğun kullanılan araçlardan birisi olmaktadır. Şubeye gitmek istemeyen müşteriler için 7 gün 24 saat hizmet alabileceği harika bir alt yapı oluşturulmuştur. Eğer siz de şubeye gitmeden yapmak istediğiniz işlemleri tek bir telefonla yapmak istiyorsanız Vakıfbank müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. Bunun dışında krediler hakkında bilgi almak isteyen müşteriler için oluşturulmuş olan Vakıfbank çağrı merkezi ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

VakıfBank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası 
0850 222 07 24 

Arama Terimleri: VakıfBank telefon no, VakıfBank irtibat tel, VakıfBank şikayet hattı , VakıfBank müşteri temsilcisi, VakıfBank iletişim bilgileri, VakıfBank canlı destek 

Yorum yapın