Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Vakıf katılım bankası, 25 Haziran 2015 tarihinde anonim şirket olarak kurulmuştur. Faizsizlik prensibine göre kurulmuştur. Türkiye’de faiz uygun bir sistem olmadığı için katılım bankacılığında daha çok faizsiz bankacılık yapılmaya çalışılmıştır. Faiz yemeyi sevmeyenler için oldukça ilgi çekici bir bankacılık türü olmuştur. Vakıf katılım bankası genel anlamı ile müşterilerinden toplamış olduğu fonları, faizsiz finansman prensipleri dahilinde ticaret ve sanayi gibi yatırım alanlarında değerlendirerek kar ve zararı tasarruf sahipleri ile paylaşmaktadır. Vakıf katılım, kendinden kredi talep edildiğinde, krediyi direkt olarak vermek yerine, müşterinin ihtiyaç duyduğu malı peşin olarak alıp kendilerine vadeli satmak, kiralamak gibi yöntemlerle sorunlara çözüm bulmaktadır. Toplanan fonların sahiplerine belli bir gelir sunulmadığı gibi anaparanın güvende olacağı garantisi bile verilemez. Bunun yanı sıra diğer bankalardan ayıran en temel özelliklerinden biri de nakit kredi sistemi olmamasıdır. Mal alım satımı ile faturalı, kayıtlı işlemlerin finanse edilmesi söz konusu olmaktadır.

Şubelere gitmeden hesap bilgisi sorgulama, kredi kartı başvurusu, kart iptali, ürünler hakkında bilgi almak gibi işlemler için Vakıf Katılım müşteri hizmetlerini numaralarını arayabilirsiniz. Banka ile ilgili öneri, istek, şikayet ve diğer tüm sorularınız için ise Vakıf Katılım çağrı merkezinin numaralarını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi ne günün her saatinde ulaşabilirsiniz. 


Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 202 12 02

Vakıf Katılım Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 44 77 

Arama Terimleri; Vakıf Katılım müşteri hizmetleri, Vakıf Katılım müşteri temsilcisi, Vakıf Katılım canlı destek, Vakıf Katılım irtibat numarası, Vakıf Katılım şikayet hattı, Vakıf Katılım çağrı merkezi numarası, Vakıf Katılım telefon numarası

Yorum yapın