Uludağ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Uludağ, Erbak-Uludağ İçecek Anonim Şirketi olarak hizmet vermektedir. Uludağ İçecek 1930 tarihinde temellerini atmıştır. Uludağ gazozun formülünü bulan Nuri Zafer Erbak, bu formülü babasına göstermiştir ve babası da çok beğendiği için bu şirketi açma kararı almıştır. Şirket zamanla 3. ve 4. Kuşaklar tarafından yönetilmeye başlamıştır. Efsane bir lezzeti ortaya çıkaran Nuri Zafer Erbak, kardeşlerine ve babasına umut olmuştur. Bu muhteşem lezzeti herkese sunmak için böyle çalışmalara devam etmişlerdir. Uludağ markası zamanla limonata da üretmiştir. Şu an en meşhur olan Uludağ gazozu ve Uludağ limonatasıdır. Bursa’da başlayan bu serüven kısa zamanda tüm Türkiye’ye yayılmıştır. Doğal maden suyu, limonata, gazoz gibi leziz ürünler üretmektedir. Üretim kapasitesinin çok yüksek olduğu Uludağ, birçok çalışanı ile üretimlerine devam etmiştir. Uludağ markası ürettiği her lezzetin müşterilerin damak zevkine uygun olmasını düşünerek üretmektedir. Bünyesinde birçok geliştirici çalışmaktadır. Kurulduğu zamandan bu yana muhteşem işler çıkartmıştır. Enerji içeceği, meyve suyu, gazlı içecekler, meyveli doğal maden suları, doğal maden suyu, doğal kaynak suyu ve cilt bakım spreyleri ile müşterilerinin karşısına çıkmıştır.

Bursa Uludağ Genel Merkez İletişim Telefon Numarası

Uludağ markası ve ürünleri hakkında tüm şikayet, öneri, soru ve istekleriniz için Uludağ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Uludağ personelleri son derece titizlik içinde üretimlerine devam etmektedir.

0224 738 16 00

İstanbul Uludağ Genel Merkez İletişim Telefon Numarası

Birçok yerde fabrikası bulunan Uludağ markası ile ilgili bir sorunuz varsa Uludağ markasının iletişim telefon hatlarını kullanarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. İstanbul’dan alınan bir ürün ile ilgili sorun yaşadığınız zaman İstanbul’daki iletişim numarasını arayabilirsiniz.

0212 249 82 19

Yorum yapın