UEADAŞ İletişim Telefon Numarası

UEADAŞ yani Uludağ Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi, 1970 yılında faaliyetlerine başlamıştır. İlk kurulduğunda UEADAŞ unvanı yoktu. Birçok isim ve yenilik geçirdikten sonra Eylül 2010 tarihinde özelleşerek UEADAŞ unvanı ile tam olarak faaliyetlerine başlamıştır. Elektrik ileten merkezlerden aldığı elektriği, hizmet verdiği bölgede elektrik kullanmak isteyen müşterilerine perakende olarak satışını sağlamakla görevlidir. Elektrik dağıtımı yaptığı şehirler Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Yalova’dır. Bu şehirlerde yaşayan her vatandaş için elektrik dağıtımı yapar. Vatandaşların elektrik bağlatmasından abonelik iptallerine kadar tüm süreçlerde takipçi olmak zorundadırlar. Bu süreçlerde yaşanacak tüm sorun ve arızalarda Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. sorumludur. Abone sayısı her geçen gün artmaktadır. Bireysel kullanımın yanı sıra ticarethaneler için kurumsal elektrik temini de sağlanabilir. UEADAŞ kurumunun temel amacı sorunsuz elektrik iletimini sağlamaktır. Bünyesinde çalışan personelleri sürekli iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapar. Sadece personelleri değil tüm kurum işleyişlerini geliştirmeyi amaçlar. Karşılıksız bir hizmet vermek, kurum için son derece önemli bir detaydır. Tüm sorularınız için UEADAŞ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

UEADAŞ ile ilgili her türlü öneri, istek, soru ve şikayetiniz için UEADAŞ çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinde çalışan personeller son derece bilgili ve donanımlı oldukları için her konuda sorunlara çözüm üretmektedirler. Müşteri hizmetleri 7/24 faaliyettedir. Her zaman diliminde arayarak iletişime geçebilirsiniz. İşlemler hakkında bilgi almak ve işlemlerde yaşadığınız sorunları çözmek için UEADAŞ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

UEADAŞ Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0224 600 00 00

UEADAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

186

Arama Terimleri; UEADAŞ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, UEADAŞ çağrı merkezi iletişim telefon numarası, UEADAŞ iletişim telefon numarası, UEADAŞ irtibat numarası, UEADAŞ iletişim numarası, UEADAŞ müşteri temsilcisi, UEADAŞ canlı destek, UEADAŞ şikayet hattı

Yorum yapın