Türkiye Finans Katılım Bankası Telefon Numarası

Türkiye Finans, %100 yerli sermaye ile kurulmuş ilk özel finans kurumu olmasıyla öne çıkmıştır. Anadolu Finans ve Family Finans kurumunun ortaklığıyla kurulmuştur. 2005 yılında Türkiye Finans Katılım Bankası olarak faaliyetlerine başlamıştır. O zamandan beri güçlü sermayesiyle, vizyonuyla, misyonuyla ve diğer tüm özellikleriyle faaliyet gösteren bir banka kuruluşudur. ‘Hayata Katılım Bankası” sloganı altında dikkat çeken Türkiye Finans Katılım Bankası, müşterilerinin güvende hissetmesi için çalışmalar yapmış ve bunu kendine strateji edinmiştir. Hesap açma, hesap kapatma, döviz alım, döviz satım, kiralık kasa, kredi kartı, bireysel kredi, ödemeler gibi birçok işlemi Türkiye Finans Katılım Bankası şubelerinden kolayca yapabilirsiniz. Şubeye ulaşmanın zor olduğu durumlarda Türkiye Finans Katılım Bankası ATM’lerinden de yardım alabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası müşteri hizmetlerinin numarasını arayarak tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Soruların yanı sıra ürün ve hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Türkiye Finans Katılım Bankası müşteri hizmetleri İngilizce, Arapça ve Türkçe olmak üzere üç farklı dil seçeneği ile hizmet vermektedir. Her gün 7/24 ulaşabilirsiniz. Fakat İngilizce ve Arapça müşteri hizmetlerini kullanmak isterseniz gün içinde 08:00-17:00 saatleri arasında aramanız gerekmektedir. Sesli yanıt sistemini kullandıkları için müşteri temsilcisine bağlanmaya gerek kalmadan, tüm bireysel bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Para transferi gibi onay gerektiren işlemler dışında her türlü işlemi, Türkiye Finans Katılım Bankası müşteri hizmetlerinin numarasını arayarak yapabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 222 22 44

Arama Terimleri; Türkiye Finans Katılım Bankası çağrı merkezi numarası, Türkiye Finans Katılım Bankası iletişim numarası, Türkiye Finans Katılım Bankası müşteri hizmetleri numarası, Türkiye Finans Katılım Bankası irtibat numarası, Türkiye Finans Katılım Bankası müşteri temsilcisi, Türkiye Finans Katılım Bankası canlı destek hattı, Türkiye Finans Katılım Bankası şikayet hattı

Yorum yapın