Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri

Bireysel Müşteri Hizmetleri

0532 532 00 00​

Kurumsal Müşteri Hizmetleri

0850 222 1 ​​​222

 

 

Turkcell Superonline, kendi kurduğu altyapı üzerinden fiber optik internet başta olmak üzere çeşitli telekomünikasyon hizmetleri veren bir Turkcell grup şirketidir. Şirket, bireysel, kurumsal ve toptan segmentteki müşterilerine; ses, veri, genişbant internet erişimi, toplu ses taşıma, kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.

Turkcell Superonline’ın kendi fiberoptik altyapısı üzerinden verilen bir internet hizmetidir. Dünyanın en hızlı erişim teknolojisi olarak kabul edilen fiberoptik altyapının ADSL servislerinde kullanılan bakır kablolardan temel farkı, verileri elektrikle değil ışıkla aktarmasıdır. Bu sayede daha az kayba neden olması ve elektromanyetik etkileşimden etkilenmemesi en önemli avantajıdır. Fiber internette 10 Mbps, 25 Mbps, 50 Mbps, 100 Mbps ve 1000 Mbps bağlantı hızı seçenekleri mevcuttur.

“Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri” üzerine 3 yorum

  1. Superonline Müşteri Hizmetleri’ni aradım fakat yoğunluktan dolayı bir türlü hattı düşüremedim. Netser’den yardım aldım hem kolay bir ulaşım sağladım hem de sorunuma yardımcı oldular. Genelde çoğu Müşteri Hizmetleri’nde yoğunluktan dolayı hat düşmüyor diye kendimce bulduğum bir çözüm.

    Cevapla
  2. Hamidiye Mah.Söyler cd. No.19 kagithane/ist. Adresinde oturuyorum. Bizim binada fiber optik kablo kutusu bağlı fakat sinyal vermediğini öğrendim.Ben daha yeni superonline yeni kayıt oldum. Bizim binada kurulu olan fiber optik sistem niçin aktif hale getiriliyor? Aktif olduğu zaman birçok kişi geçiş yapacak daha önce yazdım bir beyefendi beni aradı kurulumdan haberi yok kutunun resmini çekip attım. Bana dönüş yapacağını belirtti fakat dönüş olmadı ivedilikle bilgilendirilmek istiyorum.

    Cevapla

Yorum yapın