Türk Telekom Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türk Telekom, 1995 yılında devlet tarafından kurulmuş olan bir şirkettir. Ardından 2005 yılında özelleştirmeye gidilmesiyle birlikte şirketin %55’i Arap şirketine 21 yıl süreyle devredilmiştir. O zamandan günümüze kadar uzun yıllar biriktirdiği tecrübesi ile hizmet vermeye devam etmiştir. Kendi bünyesi içinde birçok gelişme çalışması yapmıştır. 2016 yılında alınan karar ile birlikte Avea, TTNet gibi alt kuruluşları bir araya gelerek tek isimde buluşmuştur. Tüm alt kurumlar Türk Telekom markası haline gelmiştir. Türk Telekom mobil cihazlara hat satmaya başladıktan sonra daha çok duyulmuştur. Türkiye içinde toplam 40 milyon abonesi bulunmaktadır. Bu 40 milyon abonenin hepsi aktif olarak Türk Telekom tarifelerini kullanmaktadır. Türk Telekom şirketi Türkiye’nin en değerli şirketi olarak yıllar boyu hizmet vermeye devam etmiştir. Tam 9 yıl üst üste en iyi ve en değerli firma olarak tarihe geçmiştir. Türkiye sınırları içinde toplam 33 binden fazla personel çalışanı bulunduğu için Türkiye’nin en büyük işvereni olarak seçilmiştir. Sadece hazır hat değil birçok abone telefon hattını ve internet hattını da kusursuz bir şekilde kullanmaktadır. Tüm sorularınız için Türk Telekom müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Türk Telekom müşteri memnuniyetin çok önemli olduğu bir firmadır. Öneri, istek, şikayet ve sorularınız için Türk Telekom çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Diğer Türk Telekom işlemlerinizi kolayca yapabilmek için Türk Telekom müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz ve işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 1 444

Arama Terimleri; Türk Telekom çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Türk Telekom şikayet hattı, Türk Telekom müşteri temsilcisi

Yorum yapın