Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Türk Hava Yolları çağrı merkezi, iletişim bilgileri nelerdir? 20 Mayıs 1933 yılında 5 uçak ve 30’dan az istihdam yarattığı çalışanı ile serüveni başlayan bu firma günümüzde 87. yıldönümünü kutlamıştır. Dünyanın en fazla ülkesine uçuş gerçekleştiren bu şirket hala bu unvanını koruyaraktan kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir.

Türk Hava Yolları

Yeni tecrübelere ilham kaynağı olan, şahısları, kültürleri, ülke ve şehirleri birbirine kavuşturmaya 1933 yılında başlayan bu firma ilk olarak Devlet Hava Yolları adı ile göklerle buluştu. O senelerde şirket genel müdürlüğünü üstlenen kişi ise Türkiye’nin ilk havacılarından birisi olan Fesa Evrensev’di. Türkiye Cumhuriyeti devletimizin ilk yurtdışı yolculuğunu 1947 yılında İstanbul-Atina seferinde bayrağımızı gururla taşıyarak gerçekleştirdi. Sene 1951 yılını gösterdiği vakit filo genişlemiş ve 33 uçağa çıkmıştır. Bununla birlikte Kahire, Beyrut, Lefkoşa, gibi yeni hedeflere uçuşlar başladı. Günümüzde çokça başarıya imza atan Türk Hava Yolları ismi ise 1955 yılında ortaya çıkmıştır. Aynı zamanda bu isim Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği olan IATA’nın iyelerinin arasında yerini almıştır.

Yolculuğunuzun her anında siz değerli yolcularını memnun edecek olan tüm detayları düşünen bu firma, 2000 yılında değerli yolcularına benzersiz ve sayısız fırsatlar sunan Miles&Smiles programını kullanıma sürmüştür. 2008 yılında yeryüzünün en büyük hava yolu ittifakı olan Star Alliance’nin üyesi olaraktan dünyaca seçkin havayolları arasında yer aldı. Seyahat süresince sadece konforunuzu değil damak tadınızı da düşünen bu firma yolculuk esnasında deneyimlerinizi zirveye çıkaracak ikram hizmetlerini de güncellemiştir. Aynı zamanda sizlere muhteşem uçuş zamanları yaşatmak için eğlence sistemlerinde; en yeni film ve diziler, müzikler, oyunlar ve daha birçok şeye yer vermiştir. Ayrıca uçuşlarında sunmuş olduğu Wi-Fi hizmeti ile yolcularının her an dünyayla bağlantıda kalmasını sağlamaktadır.

Türk Havayolları Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Müşteri odaklı hizmet veren ve bunun sayesinde bunca başarıya imza atan ve bu günlere gelen bu firma, müşterilerine birçok kolaylık sağlamaktadır. Müşterileri için online bilet satışı ve rezervasyonu, check-in ve birçok online hizmeti sağlamaktadır. Online bilet almak veya rezervasyon yapmak için buraya tıklayınız.

Türk Hava Yolları ile ilgili destek almak ve genel müdürlük çağrı merkezine erişim sağlamak için +90 212 463 63 63 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türk Hava Yolları Şikayet

Türk Hava Yolları köklü bir firma olaraktan müşterilerinin deneyimleri ve düşüncelerine önem vermektedir. Türk Hava Yolları ile ilgili tüm şikayetleriniz için aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra aşağıda yer alan yorumlar kısmından şikayetlerinizi ve deneyimlerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda yer alan tüm diğer firmaların bilgileri ve iletişim numaraları için buraya tıklayınız.

Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi Telefon Numarası: +90 212 463 63 63