Tüpraş Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Tüpraş, yani diğer adıyla Türkiye Petrol Rafinerileri Anonim Şirketi bir çatı şirketidir. 1983 yılında kurulmuştur. Şirketin İzmir, Batman, Kocaeli ve Kırıkkale illerinde rafineleri bulunmaktadır. Kurulma amacı ülkedeki tüm rafinelerinin tek çatı altında toplanmasıdır. Tüpraş’ın bünyesinde toplamda 4780 personel çalışmaktadır. Tüpraş’ın işlevi petrol ürünlerini üretip, dağıtmaktır. Tüm satış işlemlerinden sorumludur. Bitüm, LPG, kerosene, dizel ve benzin gibi petrol benzeri ürünleri üretirler. Tüpraş ile ilgili tüm sorularınız için Tüpraş müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Tüpraş, geçmişten günümüze gelene kadar birçok gelişme kaydetmiştir. Yapılan çalışmalar ve işlem görülen bölgelerde çeşitlenme görülmüştür. Bu da yapılan işlemlerin kaliteli olduğunun kanıtıdır. Tüpraş’ın çok sayıda bölge müdürlüğü bulunmaktadır. Her türlü konuda bilgi almak için size bağlı bulanan bölge müdürlüklerinin telefon numaralarını bilmeniz gerekmektedir. Tüpraş ile ilgili soru, istek ve şikayetleriniz için Tüpraş çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Ürün ve hizmetler hakkında her türlü sorunuz için ise Tüpraş müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri yoğunluğu sebebiyle telefon trafiği olabilir. Bu gibi durumlarda web sitesindeki iletişim formundan da iletişim kurabilirsiniz.

Tüpraş Genel Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası

0262 316 30 00

Tüpraş Batman Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0488 217 21 00

Tüpraş İzmir Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0232 498 55 55

Tüpraş İzmit Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0262 316 30 30

Tüpraş Kırıkkale Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0318 261 20 00

Arama Terimleri; Tüpraş çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Tüpraş müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Tüpraş canlı destek, Tüpraş şikayet hattı, Tüpraş iletişim numarası, Tüpraş irtibat numarası, Tüpraş telefon numarası, Tüpraş müşteri temsilcisi