TÜBİTAK İletişim Telefon Numarası

TÜBİTAK, 1963 yılında kurulmuştur. Tam unvanı, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu’dur. Başlangıçta 4 araştırma grubu ve bilim adamı yetiştirme grubundan ibarettir. Günümüze gelene kadar çok sayıda gelişim kaydetmiştir. Şu an grup sayısı 10 olmuştur. TÜBİTAK’ın temel amacı genç araştırmacıları teknolojiye teşvik etmek ve akademik araştırmaları desteklemek olmuştur. Bu konuların üzerinde her türlü çalışmayı yapmaktan çekinmezler. Çok sayıda proje ve çalışmaları bulunmaktadır. Akademik personel ve genç kitlenin yoğun ilgisini görmüştür. Ülkeminiz en önemli kurumlarındandır. Her yıl yeni tesisler açarak gelişimine devam etmektedir. Aynı zamanda binlerce öğrenci ve akademisyene burs vererek, genç beyinlerin teknoloji ile arasındaki köprü görevini görmüştür. Teknoloji ile ilgilenen ve üretim yapmak için can atan genç beyinler, TÜBİTAK sayesinde fırsat bulmuştur. Böylece yeni teknolojik buluşların ve ürünlerin piyasaya sunulması sağlanmıştır. TÜBİTAK ile ilgili tüm merak ettikleriniz için TÜBİTAK müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

TÜBİTAK her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Hızlı bir gelişme kaydeden kurum, gün geçtikçe çeşitli ürünler de sunmaktadır. Öneri, istek, soru ve şikayetlerinizi TÜBİTAK çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak iletebilirsiniz. Diğer tüm hizmetler hakkında bilgi almak için TÜBİTAK müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Telefon trafiği olduğunda ise web sitelerinde bulunan e-posta adresine mail atarak iletişim kurabilirsiniz.

TÜBİTAK Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0312 468 53 00

TÜBİTAK Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 66 90

Arama Terimleri; TÜBİTAK müşteri hizmetleri iletişim numarası, TÜBİTAK müşteri temsilcisi, TÜBİTAK çağrı merkezi iletişim telefon numarası, TÜBİTAK canlı destek, TÜBİTAK iletişim numarası, TÜBİTAK irtibat numarası, TÜBİTAK çağrı merkezi iletişim telefon numarası, TÜBİTAK şikayet hattı

Yorum yapın