TTNet Müşteri Hizmetleri Numarası, Direk Bağlanma,Abonelik İptali,Şikayet

Türk Telekom internet müşteri hizmetleri (TTNET müşteri hizmetleri) direk bağlanabilecek numaralara sahiptir. Bunların hangi numaralar olduğu ve Türk Telekom İnternet müşteri hizmetlerine hangi numaralarla direk bağlanacağını bu açıklamada bulabilirsiniz.

 

 TTNET müşteri hizmetlerine direk bağlanabilecek numaraların hangi numaralar olduğunu paylaşacağımız bu makalede Türk Telekom internet hizmetleri ile ilgili olarak müşteri hizmetlerinin sunduğu diğer hizmetleri nasıl satın alabileceğiniz ve bu hizmetlere müşteri hizmetlerinden hangi tuşları tuşlayarak ulaşabileceğiniz de anlatılacaktır.

TTNET Telefon Numarası

 

 Türk Telekom İnternet (TTNET) müşteri hizmetlerini arayarak var olan şikayet ve görüşlerinizi de aktarabilirsiniz:

 

Ttnet müşteri hizmetlerini aradıktan sonra internet hizmet numaranızı, TC kimlik numaranızı veya sabit telefon numaranızı başına sıfır koymadan yazınız. Bu işlemi yapabilmek için öncelikle TTNET müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 0 375 nolu telefonu aramanız gerekmektedir. Bu numarayı aradığınızda almak istediğiniz hizmet ve yapmak istediğiniz şikayet de dahil olmak üzere tüm konularda yardım alabilirsiniz.

 

Direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım yazıp araştırma yapmanız halinde ihtiyacınız olan cevabı bulmuş olacaksınız. Her ne kadar TTNET müşteri hizmetlerinin direk bağlanma sistemi diğer müşteri hizmetlerine göre farklı olsa da kolay ve basit işlemler gerçekleştirilerek yapılabilmektedir.

 

Direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım sorusuna cevap bulabilmeniz için öncelikle aşağıdaki bilgilerden haberdar olmanız gerekir. Bu konular şunlardır:

 

Türk Telekom İnternet müşteri hizmetlerini sağlayan çağrı merkezi numaralarının farklı departmanlara ulaşabileceğiniz şekilde dahili kodlarla alanlara ayrılmıştır. Bu kod numaraları sayesinde direk ilgili departmana bağlanmanız mümkün olabilecektir.

 

Türk Telekom internet müşteri hizmetlerini aradığınız zaman teknik destek almak istiyorsanız eğer bir tuşuna basmanız gerekecektir. Teknik destek alabilmek öncelikli olarak bastığınız bir tuşundan sonra altı tuşuna basarak müşteri hizmetlerine direk bağlanıp teknik destek alabilirsiniz.

 

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini aradıktan sonra diğer konularda hizmet almak istiyorsanız eğer; iki tuşuna basarak tivibu için müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz, üç tuşuna basarak fatura işlemleri için müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz ve dört tuşuna basarak diğer hizmetler için müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

 

Bu tuşları tuşladıktan sonra tıpkı teknik destek almak için altı tuşuna bastığınız gibi ayrıca altı tuşuna basabilirsiniz.