Troy Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Troy kart, genel bir tanım yapılacak olursa yerli bir ödeme sistemidir. Troy kelimesinin açılımı, Türkiye Ödeme Yönteminin kısaltılmasıdır. 2016 yılında hizmete sunulmuştur ve tüm bankalar bu sisteme destek olmuştur. Tüm bankaların iştirakiyle kurulan Bankacılık Kart Merkezi tarafından geliştirilmiştir. Kısa tabiriyle de kredi kartı ödeme sistemidir. Troy ödeme yöntemini kullanmak için kullanılan kartın sağ alt kısmında troy logosunun bulunması gerekmektedir. Banka kartı ve ya kredi kartında troy ödeme yöntemi kullanılabilir. Bireysel müşteriler açısından, troy ödeme yönteminin dezavantajı yoktur. Aksine ülke ekonomisine ve bireysel bankacılık işlemlerinin yürütülmesinde faydalı olan bir sistemdir. Her yerde geçerli olması özelliğiyle oldukça ilgi odağı olan bir ödeme seçeneğidir.


Troy kart alabilmek için, troy ile anlaşması bulunan bankalara gidilmesi yeterlidir. Kart talep edildikten iki hafta içinde temin edilir ve kullanıma hazır hale gelir. Özellikle açılmış bir banka şubesi yoktur. Sadece bir genel müdürlüğe sahiptir. Sorun yaşadığınız takdirde Troy müşteri hizmetlerinin telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri hafta sonları da dahil olmak üzere her saat faaliyet göstermektedir.  Troy kart ile ilgili tüm soru, başvuru ve iptal süreçleri için Troy müşteri hizmetleri iletişim numaralarını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak bireysel işlemlerinizin bir kısmını yaptırabilirsiniz. Tüm banka işlemleri için uygun bir hat değildir çünkü Troy bir ödeme aracıdır. Bu yüzden alışveriş sırasında ortaya çıkacak olan sorunları çözmek için kullanılan bir hattır.


Troy Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

0212 350 79 00

Arama Terimleri; Troy çağrı merkezi iletişim numarası, Troy müşteri hizmetleri, Troy canlı destek, Troy müşteri temsilcisi, Troy telefon numarası, Troy irtibat numarası, Troy şikayet hattı, Troy öneri hattı

Yorum yapın