Trend Tesettür Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Trend Tesettür Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. Trend Tesettür Miray Giyim adı altında müşterilerine 1996 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonra Alvina markasının tesettür giyim alanında ürünleri ile mağazalarında hizmet vermiştir. Trend Tesettür mağazalarında birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermektedir. Trend Tesettür mağazalarında birçok farklı alandan ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Trend Tesettür büyük beden alanında birçok farklı modelden ürünlerini mağazaları sayesinde piyasaya sürmüştür. Trend Tesettür eşarp ve şal gibi ürünleri ile hizmet vermektedir. Trend Tesettür mağazalarında çanta ve cüzdan gibi aksesuar alanında ürünlerini satışa sunmuştur. Trend Tesettür mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ile hizmet veren Trend Tesettür mağazaları ve internet sitesi üzerinden yurt içi ve yurt dışında da müşterilerine sipariş verme imkanı sağlamaktadır. Trend Tesettür farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Trend Tesettür müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Trend Tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Trend Tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, önei ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Trend Tesettür müşteri iletişim telefon numarası: 0850 222 30 70

Arama terimleri: Trend Tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Trend Tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın