Trafik İhlali İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

İstanbul denince akla gelen ilk sorun, trafiktir. Geçmiş zamanla kıyaslanınca çok yoğun ve karışık bir trafik düzeni söz konusudur. Trafik sorunu sadece yollarla alakalı değil, sürücülerle alakalı olarak da yoğunlaşabilir. Trafik kurallarının ihlal edilmesi, birçok can kaybına ve mal zararına neden olmaktadır. Trafik sorununun çözülebilmesi için çok sayıda işlem yapılmaktadır. Çalışmalar geçmişten günümüze kadar devam etmektedir. Sürücüleri denetlemek, tehlikeli araç kullanımı yapanları teşhis etmek, kuralları çiğneyen sürücüleri bulmak için bir sistem hayata geçirildi. İstanbul Trafik Denetleme Şubesi, Elektronik Denetim Sistemi olan EDS’yi yürürlüğe soktu. Kamera ve benzeri ürünler kullanılarak sürücülerin takip edildiği bu sistem, günümüzde oldukça yaygınlaştı. Neredeyse tüm yolların yüzde altmışında EDS sistemi çalışır oldu. İşlemler hakkında tüm sorularınız için Trafik İhlali müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

EDS sistemi o kadar yoğun ilgi odağı oldu ki, sistem uygulamalar üzerinden ihbar numaraları açarak daha fazla kullanıcıya ulaştı. Sadece yetkililer değil, diğer sürücüler de gördükleri ihlalleri bu ihbar numaralarına kolayca atabileceklerdi. Caydırıcı olacak kullanılan bu sistem, kısa zaman içinde çok sayıda ihlalin tespit edilmesinde yardımcı oldu. 7/24 açık olan ihbar hatlarına tüm ihlalleri paylaşabilirsiniz. Emniyet şeridinden giden araçlar, aşırı hız yapan araçlar, tehlikeli kullanım yapan sürücüler, yanlış park eden araçlar günün her saati kolaylıkla ihbar edilebilir. Bu ihbarlar karşısında doğruluğu anlaşılan ihbarlara ceza verilir. EDS ile ilgili tüm sorularınız için Trafik İhlali müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Tüm öneri, istek, şikayet ve sorularınız için Trafik İhlali çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Trafik İhlali Müşteri Hizmetleri İhbar ve İletişim Telefon Numarası

0533 155 01 55

0552 155 01 55    

               

Arama Terimleri; Trafik İhlali canlı destek, Trafik İhlali müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Trafik İhlali çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Trafik İhlali irtibat numarası, Trafik İhlali telefon numarası, Trafik İhlali iletişim numarası, Trafik İhlali şikayet hattı

Yorum yapın