TMO İletişim Telefon Numarası

TMO yani Toprak Mahsulleri Ofisi olarak faaliyet yapar. 1938 tarihinde kurulmuştur. Sermayesi yüzde yüz devlete aittir. Merkezi Ankara’da olan TMO Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili kuruluşudur. Tarım sektörünün ileri gelen ve en kaliteli firması olmayı hedeflemiştir. Toprak ürünlerinin toplanmasından, kayıt altına alınmasından ve satışlarından sorumludur. Toprak Mahsulleri Ofisi tarım ile ilgili tüm mahsullerden sorumludur. Tüm mahsulleri kayıt altına alır ve stokları dönem dönem yayınlar. Fındık, kuru üzüm, kuru incir, haşhaş, bakliyatlar, pirinç, mısır ve hububat gibi mahsullerin toplanması, sayımı ve stoklanmasından sorumludur. 1938 yılından beri tarım ile ilgili tüm kanunları ve yasakları belirlemekten ve denetlemekten sorumludur. Tarım ile ilgili bazı uyuşturucu madde bitkilerinin üretilmemesini kontrol eder ve yasa dışı bitki üretenlere cezai işlem uygulamakla sorumludur. Türkiye içindeki tüm tarım mahsullerinin sağlıklı olmasından ve doğru biçimde yetiştirilmesinden sorumludur. Diğer yandan yeterli miktarda stok yapmak zorundadır.

TMO Santral İletişim Telefon Numarası

Toprak Mahsulleri Ofisi ile ilgili genel sorularınız için TMO santral iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Santral numarası daha çok genel soruları yanıtlamaktadır. Detaylı bilgi almak isterseniz de müşteri hizmetleri iletişim hattını arayabilir ya da TMO web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

0312 416 30 00

TMO Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Toprak Mahsulleri Ofisi ile ilgili tüm işlemleriniz için TMO müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Stok bilgileri ve diğer tüm işlemleriniz için TMO müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz. Yıllık mahsuller, raporlar ve diğer tablolar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgiler için TMO web sitesine girerek kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz.

0312 591 41 61

0312 591 41 76

TMO E-posta Adresi

Toprak Mahsulleri Ofisi ile ilgili tüm sorularınız için iletişim telefon numaralarını arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz. Diğer yandan telefon trafiği olan zamanlarda TMO e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Mail trafiği müşteri temsilcileri tarafından düzgün bir şekilde idare edilmektedir. Hızlı ve pratik şekilde geri dönüşler sağlanmaktadır.

[email protected]

Yorum yapın