Tinder İletişim Telefon Numarası

Tinder, 12 Eylül 2012 tarihinde faaliyete başlamıştır. Android ve İOS işlemciler için geliştirilmiş bir arkadaşlık uygulamasıdır. Tinder kullanan kişiler birbirlerini kolayca bulabilmekteydiler. Kişiler ücretsiz şekilde kayıt olurlar ve yakınlarındaki kullanıcılarla tanışma, konuşma imkanı yakalarlar. İlk olarak kullanıcılar size tek tek gösteriliyor. Beğenip beğenmediğinizi işaretliyorsunuz. Uygulama üzerinde kalp ve çarpı seçeneği çıkar. Çarpıdan kişiyi silersiniz. Kalp atarsanız da kişiyi beğenmiş olursunuz. İki taraf eşleşirse sohbet edebiliyorlar. Karşınıza çıkan insanların kilometre uzaklığını belirleyebiliyorsunuz. Uygulama ücretsizdir fakat isteyen kullanıcılar ücretli özellikleri kullanabilir. Kısa süre içinde yoğun ilgi görmüştür. Facebook kullanıcısı olanlar, Tinder hesabını açarken bilgilerini doldurmaya gerek kalmadan direkt giriş yapabilmektedirler. Günümüzde çok sayıda kullanıcısı bulunmaktadır. Türkiye’de yoğun olarak kullanılan ve sohbet edilen platformlar arasında ilk sıralarda bulunmaktadır.

Yoğun kullanıcısı bulunan Tinder, müşteri hizmetleri bakımından da oldukça yoğundur. Tinder ile ilgili her türlü öneri, şikayet ve sorunuz için Tinder çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Telefon trafiği olduğu zaman, müşteri temsilcileri en kısa zamanda geri dönüş sağlamaktadırlar. Uzun süre ulaşamadığınız takdirde web sitesinde bulunan e-posta adresinden mail atarak ulaşabilirsiniz. Hesap açma, hesap kapatma, hesap bilgileri, şifre değişikliği, şifre sıfırlama, ücretli özellik ile ilgili her türlü problemler için Tinder müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Tinder Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0214 853 43 09

Arama Terimleri; Tinder şikayet hattı, Tinder canlı destek, Tinder çağrı merkezi iletişim numarası, Tinder müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Tinder irtibat numarası, Tinder telefon numarası, Tinder müşteri temsilcisi

Yorum yapın