TFF Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

TFF yani Türkiye Futbol Federasyonu 1923 tarihinde kurulmuş olan bir kurumdur. Ülkemizdeki tüm futbol faaliyetlerini yürütüp denetlemek, futbolun gelişmesini sağlamak, bu konularda her türlü düzenlemeyi yapmak, kararlar almak ve uygulamak ile sorumlu olan ülkemizdeki tek yetkili kurumdur. Futbol ile ilgili tüm düzenlemeleri yapmaktadır. Futbol ile ilgili tüm faaliyetleri yürütmekle yükümlüdür. TFF içinde, Denetleme Kurulu, Tahkim Kurulu, Uyuşmazlık Çözüm Kurulu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Amatör Futbol Disiplin Kurulu, Kulüp Lisans Kurulu, Etik Kurulu, Merkez Hakem Kurulu, Temsilciler Kurulu, Sağlık Kurulu, Dopingle Mücadele Kurulu olmak üzere birçok kurul bulunmaktadır. TFF yani Türkiye Futbol Federasyonu, kurulduğu zamandan beri yoğun çalışmalar yapmıştır. Futbol sektörünün düzenlemeleri için birçok çalışmalar yapılmıştır. Türkiye için büyük bir hizmet sağlamıştır. Türkiye Futbol Federasyonu, tüm futbol camiasının kuralları ile ilgili düzenlemeleri yapar. Futbol kanunları ile ilgili kanunları koyarak, düzenleme sonrasındaki işlemler hakkında da kamuoyuna bilgi sunar. Kurulduğu zamandan beri büyük bir hizmet sağlamıştır.

TFF Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

TFF ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve istekleriniz için TFF müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Futbol ile ilgili tüm düzenlemeleri yapmasıyla bilinmektedir. Tüm düzenlemeleri denetleyen bir kurumdur. Türkiye Futbol Federasyonu kurumu içindeki tüm hizmetler için TFF müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası aramanız yeterli olacaktır. TFF çalışan personelleri son derece itinalı çalışmalar yapmaktadır.

0216 554 51 00
0216 554 51 01

TFF Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

TFF ile ilgili tüm düzenlemeleri ve bilgileri öğrenmek için TFF çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Kullanıcılarının tüm isteklerini cevaplamakla yükümlüdür. Tüm işlemleriniz için TFF kurumuna başvurabilirsiniz.

0312 473 45 45

TFF E-posta Adresi

TFF ile ilgili tüm sorularınızda iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer yandan telefon yoğunluğu nedeniyle yoğun olan zamanlarda TFF e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Mail trafiği, telefon trafiği ile eş değer şekilde idare edilmektedir. Mail atarak kolayca iletişim kurmanız mümkün olacaktır. E-posta adreslerine mail atarak kolayca iletişim kurmanız mümkündür. Tüm taraftarlar ve vatandaşların merak ettiklerine kolayca çözüm bulunur.

[email protected]

Yorum yapın