Teknosa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu rehber sizlerle Teknosa müşteri hizmetleri telefon numarası ve Teknosa müşteri hizmetlerine bağlanma  konusunda hazırladığımız özel yazımızı paylaşacağız. Umarım telefonbilgisi.com sayesinde işiniz rahatlıkla hallolur.

 

Teknosa Müşteri Hizmetlerine Telefon Numarası

Tüm Türkiye’den sabit ve mobil hatlarla 444 55 99  numarayı arayak teknosaya ulaşabilirsiniz.

Teknosa Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

Öncelikle yukarıda verdiğimiz numarayı tuşlayın. Daha sonra sırasıyla ;

1. Ürün sipariş vermek için “1”
2. Bilgi talepleriniz için “2”
3. Teknosa.com işlemleriniz için “3”
4. Ürününüzle ilgili teknik destek almak için “4”
5. Turuncu kart hakkında bilgi almak için “5”
6. Hizmet paketleriniz ve web paketlerimiz için “6”
7. Tekno garanti için “7”
8. Yatırımcı ilişkileri için  8’i tuşlayabilirsiniz.

 

Sizde yukarıda verdiğimiz bilgilerle teknosa müşteri hizmetleri çağrı merkezine bağlanabilir ürün iade ve şikayet ile ilgili tüm işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

Konu ile ilgili tüm yorumlarınızı sitemiz telefonbilgisi.com üzerinden yorum olarak yapabilirsiniz…

“Teknosa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” üzerine bir yorum

  1. Yaklaşık 4 sene önce Rize teknosa bayiinizden 1 adet preo p2 model telefon aldım. Telefondan bir sıkıntı yaşamadım ancak her telefonda olduğu gibi benimkinde de kullanıcıdan kaynaklanan batarya sorunu ortaya çıktı. Yaklaşık olarak 5-6 adet farklı illerdeki hangi bayiye sorarsam sorayım tümü beni selekt bilgisayar denen teknik servise yönlendirdi. Ancak bu servis ise bu tür telefona parçası olmadığını iletti. Bildiğiniz üzere 4077 Sayılı Kanunun 15/1. ve 15/son maddesi: “İmalatçı veya ithalatçılar, sattıkları, ürettikleri veya ithal ettikleri sanayi malları için o malın Bakanlıkça tespit ve ilan edilen kullanım ömrü süresince, yeterli teknik personel ve yedek parça stoku bulundurmak zorundadırlar. kanununa dayanarak ve bende bulunan telefonun kullanım ömrününün içinde bulunduğumu da aklımda bulundurarak adli süreç başlatmadan yardımınızla maduriyetimi giderilmesini ve en yakın zamanda bana dönüş yapılmasını istiyor gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

    Cevapla

Yorum yapın