TCDD Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

TCDD, 1927 yılında kurulmuştur. Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları olarak faaliyet gösteren firma ülkenin demiryolları işletmesini düzenleyen, kontrol eden ve yürüten resmi kurumdur. Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları’nın aktif olan demir yolu uzunluğu toplam 11.940 km olmaktadır. Mavi tren, ekspres trenler, yüksek hızlı tren, marmaray, banliyö trenleri, bölgesel yolcu trenleri gibi yolcu taşıma alanında hizmet vermektedir. TCDD liman işletmeciliği, yolcu taşımacılığı ve yük taşımacılığı alanlarında hizmet vermektedir. Bu hizmetleri halka açık bir şekilde yapılmaktadır. 1 Ocak 2017 tarihinde demiryolu taşımacılığında serbestleşme süreci başlamıştır. Böylece rekabete açık hale gelerek TCDD tarihi açısından oldukça önemli bir gelişme olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları, her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Bünyesinde çalışan çok sayıda mühendis bulunmaktadır. İşlemler detaylı bir şekilde incelenmektedir. Yürütülmekte olan işlemler her zaman gelişmekte ve denetlenmektedir. Her türlü işleminiz için TCDD müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları’nın ülke genelinde birçok gişesi bulunmaktadır. Bilet almak, bilet iadesi ve bilet değişimi gibi işlemleriniz için gişelerden yapabilirsiniz. Aynı zamanda PTT şubeleri ile iletişime geçerek konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Bilet işlemleri ve tüm sorularınız için TCDD müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri 7/24 faaliyettedir. İstediğiniz zaman diliminde ulaşmanız mümkündür. Diğer tüm soru, istek, öneri ve şikayetleriniz için TCDD çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

444 82 33

Arama Terimleri; TCDD canlı destek, TCDD müşteri hizmetleri telefon numarası, TCDD müşteri temsilcisi, TCDD çağrı merkezi iletişim numarası, TCDD şikayet hattı, TCDD iletişim numarası, TCDD irtibat numarası, TCDD telefon numarası

Yorum yapın