Tavuk Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tavuk Dünyası Türkiye’nin en lezzetli ve en büyük tavuk markası olmuştur. Türkiye’nin en büyük ve en önemli yemek zinciri olmuştur. Yıllardır devam eden bir üretim kapasitesi bulunmaktadır. Yıllar boyu devam eden bir müşteri kapasitesi ve üretimi bulunmaktadır. Saatlerce marine edilmiş tavukları ile herkesin dikkatini çekmiştir. Soslu makarna ve soslu tavuklarla müşterileri kendine çekmiştir. Ayrıca menülerde ekstra olarak akdeniz salatası da lezzeti ile herkesi büyülemiştir. Tavuk, salata ve makarna menüsü ile dikkat çeken bir marka olmuştur. Ayrıca yan lezzetler ile dikkat çeken ürünleri ile herkesi kendine hayran bırakmıştır. Patates, soğan halkası, tatlı ve çorba gibi yan ürünleri de bulunmaktadır.

Tavuk Dünyası E-posta Adresi

Tavuk Dünyası ile ilgili tüm soru, istek, şikayet ve önerileriniz için Tavuk Dünyası e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurulması mümkün olacaktır. Tüm bildirimleriniz için Tavuk Dünyasına mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz.

info@tavukdunyasi.com

Tavuk Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tavuk Dünyası lezzetleri ile ilgili tüm bildirimleriniz için kolayca iletişim kurabilirsiniz. Tavuk Dünyası ile ilgili tüm bildirimleriniz için kolayca Tavuk Dünyası çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz.

0216 399 17 82

Tavuk Dünyası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Tavuk Dünyası firması ve ürünleri hakkında kolayca iletişim kurabilirsiniz. Tavuk Dünyası müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası ve Tavuk Dünyası çağrı merkezi iletişim telefon numaralarını arayarak kolayca iletişim kurmanız mümkün olacaktır. Tüm sorularınız için kolayca iletişim kurarak müşteri personellerinden hizmet alabilirsiniz.

0216 399 17 80
0216 459 75 37

Yorum yapın