Taşpınar Mağazaları İletişim Telefon Numarası

Taşpınar Mağazaları Türkiye’de evde gerekli olan eşyaların satımını yapan markadır. İlk olarak 30 yıl öncce şubeleri ile hizmet vermelerine rağmen internet sitesinde ürünlerinin faaliyetlerine başlamıştır. Taşpınar Mağazaları beyaz eşya, elektronik ev aletleri, küçük ev aletleri, mobilya, ev tekstili ve züccaciye alanında ürünlerini internet sitesi ve şubeleri sayesinde piyasaya sürmüştür. Müşterilerinin ev içinde gerekli olan eşyalarını bütçelerini zorlamadan sahip olmalarına imkan sağlamıştır. Türkiye’de bulunan 30 adet mağazası ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadırlar. Taşpınar Mağazaları’nın ürünleri arasında cep telefonu, kişisel bakım aletleri, çamaşır makinesi, bilgisayar, bu mutfak eşyaları, koltuk takımı, süpürge, bulaşık makinesi, televizyon, baza, yatak, televizyon ünitesi,  yemek masası, nevresim takımı, yatak örtüsü, yemek  ve çatal kaşık bıçak takımları bulunmaktadır. Farklı markaları müşterilerinin satışına sunan Taşpınar Mağazaları uygun fiyatlarına ek olarak kaliteli ürünleri sayesinde kolayca evinizin ihtiyaçlarını karşılamanıza imkan sağlamaktadır. Taşpınar Mağazaları ürünleri özelliklerine ve markalarına göre fiyatları değişiklik gösterse de kredi kartı ve senet ile ödeme imkanı sayesinde taksitle eviniz için gerekli olan ürünleri alabilir ve ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetini düşünen Taşpınar Mağazaları ürünlerle ilgili yaşadığınız sorunlar ve sormak istediğiniz sorular için Taşpınar müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını ve Whatsapp iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Taşpınar çağrı merkezi iletişim telefon numarasını talep, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlerin iade koşullarını ve ödemeleriniz hakkında bilgi almak için yetkililere danışabilirsiniz. Whatsapp iletişim telefon numarası üzerinden bilgi almak için müşteri hizmetleri numarasını kullanabilirsiniz.

Taşpınar müşteri iletişim telefon numarası: 0850 420 60 60

Arama terimleri: Taşpınar müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Taşpınar çağrı merkezi iletişim telefon numarası

“Taşpınar Mağazaları İletişim Telefon Numarası” üzerine 2 yorum

  1. Mobilya aldık 2 ay oldu daha gelmedi aylık taksiti ödüyoruz gelmeme sebebi ne ola bilir acaba çak saçma

    Cevapla

Yorum yapın