TAİ Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

TAİ, yani Türk Havacılık ve Uzay Sanayi 1984 yılında kurulmuştur. Türkiye savunma sanayisinde tamamen kendi güçlerini kullanamamaktadır. Dışa bağımlı bir sistemi vardır. Bu dışa bağlılığı azaltmak hatta yok etmek için kurulan TUSAŞ, faaliyetlerine Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde devam etmektedir. Bu kurumun özellikle odaklandığı faaliyet, Türk Hava Kuvvetleri’nin ihtiyacı olan tüm savaş mühimmatlarını üretmektir. Bu kurumun TAİ adına geçmesinin en büyük nedeni ise F-16 uçaklarının artık hava savunmasında kullanılacak olmasıdır. 2005 yılında hisseleri Türk hissedarlar almıştır. Böylece şirket yapılanmaya girmiştir. TUSAŞ ve TAİ güçlerini birleştirmiştir. Türk havacılık sanayisi ile ilgili gerekli olan tüm sistemlerin geliştirilmesi için çalışmalar yapmaktadır. Bunların dışında birçok faaliyeti yürütmektedir. Kurumun en büyük hedefi ulusal savunma için gerekli olan ihtiyaçları saptamak ve bunların çözümü için çalışmalar yapmaktır. Şeffaf bir çalışma ortamı vardır. Yaptığın her çalışmanın hesabını verebilmektedir. Her türlü sorunuz için TAİ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

TAİ ile ilgili her türlü öneri, şikayet, istek ve sorularınız için TAİ çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız kolayca bağlanabilirsiniz. TAİ işlemleri ve hizmetleri hakkında bilgi almak için TAİ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak da müşteri hizmetleri ile kolayca iletişim kurabilirsiniz.

TAİ Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0312 811 18 00

Arama Terimleri; TAİ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, TAİ canlı destek, TAİ irtibat numarası, TAİ telefon numarası, TAİ iletişim numarası, TAİ çağrı merkezi iletişim telefon numarası, TAİ şikayet hattı, TAİ müşteri temsilcisi

Yorum yapın