Swarm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Swarm,  5 Mayıs 2014 tarihinde faaliyete geçmiştir. Uygulamanın amacı kişilerin nerede olduklarının paylaşılmasıdır. Swarm uygulamasını İOS ve Android destekli olarak indirebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde kayıt olduktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Facebook, Twitter ve Mail hesapları olanlar, istenen bilgileri yazmaya gerek kalmadan üye olabilirler. Foursquare tarafından yayınlanan sosyal platform, kısa süre içinde çok ilgi görmüştür. Kayıt olan herkes check-in yaparak nerede olduklarını yazabilirler. Aynı yerde olan kişiler birbirlerini bulabilirler ve birbirilerine mesaj atarak sohbet edebilirler. Ayrıca tanıdığınız insanları bularak, takip ettikten sonra nerede olduklarını görebilirsiniz. Ayarlardan bildirimleri açarak, arkadaşlarınızın yakınınızda olduğu zamanlarda bildirim alabilirsiniz. Güncel bir Swarm çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır.

Uygulamayı indirdikten sonra, kullanmak için telefonunuzun konum özelliğinin açık olması gerekmektedir. Konum kapalı olduğunda check-in yapılacak mekan bulunamamaktadır. Konum açıldıktan sonra yakınlardaki tüm mekanları liste halinde görürsünüz. Nerede olduğunuzu seçerek check-in yapabilirsiniz. Bir yerde en çok bildirimi yapan kişi o mekanın majörü olur. Her bildirimden de sanal puan kazanılmaktadır. Eğlenceli bir uygulama olarak bulanan Swarm, günümüzde milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Güncellemeler ve yenilikler getirilerek daha basit bir kullanım şeklinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Swarm ile ilgili teknik bir sorun yaşandığında arayabileceğiniz bir Swarm müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Tüm problemleriniz ve teknik sorunlarınız için support@foursquare.com adresine mail atabilirsiniz. Anında destek almak için uygulamada bulanan yardım kısmından iletişime geçebilirsiniz.

Arama Terimleri; Swarm şikayet hattı, Swarm müşteri hizmetleri iletişim numarası, Swarm müşteri temsilcisi, Swarm canlı destek, Swarm telefon numarası, Swarm çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Swarm irtibat numarası

Yorum yapın