Superfresh Çağrı Merkezi Telefon Numarası

1978’den beri hizmet veren SuperFresh firması gıda sektörünün önce gelen isimlerinden. Donmuş gıda üretimiyle tanınan SuperFresh pek çok çeşit ev yemeği veya hazır yemeği donmuş bir şekilde paketleyerek satıyor. Marketlerin olmazsa olmazı marka Kerevit aş farkıyla 40 yılı aşkın süredir hizmet veriyor. Super bi’ yemek internet sitesinde kendi ürünleri ile yapılabilecek leziz yemek tarifleri veren marka her yıl milyonlarca insanın ağzını tatlandırmaya devam ediyor. Peki SuperFresh müşteri hizmetleri ile nasıl iletişime geçebiliriz? Superfresh donuk gıda markası iletişim numarası kaç? Superfresh şikayet hattı ne?

Superfresh

2018 Yılında gıda sektöründe itibarını en çok arttıran marka olarak seçilen Superfresh marketlerin mutlaka bulundurduğu soğuk gıda ürünleri üretmesiyle tanınıyor. Kerevit aş üretim tesislerinde özenle üretilen donuk gıdalar toplamda 50 bayilik aracılığıyla tüketiciyle buluşuyor. Türkiye’deki ilk dondurulmuş gıda sektörü markası olarak öne çıkan Kerevitaş’ın markası olan Super Fresh pizzadan nugget’a, hazır çorbalardan konserve ev yemeklerine kadar pek çok çeşit yemek üretimi yapıyor. Toplam 128 ürün seçeneği barındıran marka hızla büyümeye devam ediyor. Toplamda 35 ülkeye ihracat sağlayan marka ürün dağıtımını 200’ün üzerinde özel araçla sağlıyor. Katmer, çeşit çeşit börekler, pide, milföy hamuru, lahmacun, mantı, pizza, dondurulmuş mısır, bezelye, ton balığı gibi pek çok ürün seçeneğine sahip marka gün geçtikçe daha çok sofrada yer alıyor ve daha çok insana ulaşıyor.

Superfresh Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Superfresh iletişim hattını merak edenler için belirtmek isteriz ki Kerevit aş Şirketi ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Kısıklı Mahallesi Yenişen Sokak Yıldız Holding B Blok Apt. No:8 B/1 Üsküdar İstanbul adresinde merkezi bulunan şirket müşteri memnuniyetini oldukça önemsiyor. Superfresh ile iletişime geçmek için internet sitesindeki mesaj formunu doldurabilirsiniz veya +90 (212) 567 1 567 numaralı müşteri iletişim merkezi numarasını tuşlayabilirsiniz. Her türlü görüş, öneri bilgilendirilme talepleriniz için müşteri iletişim merkezi aktif bir şekilde hizmet vermektedir.

Superfresh Şikayet Telefonu

Superfresh dondurulmuş gıda firması şikayet ve taleplerinizi her zaman dinlemeye ve yardımcı olmaya hazır. +90 (212) 567 1 567 müşteri iletişim merkezi numarasını arayarak firma ile iletişime geçebilirsiniz. Superfresh şikayet hattı üzerinden firmaya şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer firmaların bilgileri için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum yapın