Şok Market Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Şok alışveriş marketler zinciri Türkiye’nin her yerine yayılmış mağazalar zinciridir. 4.000 Şubesi bulunan Şok her türlü gıda, temizlik şarküteri ve çeşitli kategorilerden fırsat ürünlerini siz değerli müşterilerine uygun fiyatta satışını yapmaktadır. Şok marketler zincirinin çağrı merkezi ile iletişim kurmak ya da müşteri temsilcisiyle görüşmek gibi bir isteğinizin olması durumunda telefon numaraları ile iletişime geçebilirsiniz. Şok Alışveriş marketler zinciri müşterilerinin şikayetleri yorumları ve iade taleplerinin her zaman önemsemiştir.Bu yazıda aynı zamanda şok market şikayet,iade ve telefon bilgilerini bulabilirsiniz.

 

Şok alışveriş Marketlerinin Telefon Numaraları

0212 576 33 00 AKILLI TELEFONLARDAN TEK DOKUNUŞLA ARAYABİLİRSİNİZ

Şok alışveriş market mağazalarından yaptığınız tüm alışverişle ilgili yapmak istediğiniz şikayet ve iade işlemleriniz için telefon numaralarını ve çağrı merkezlerinizi arayabileceğinizi bildirdi. Kaliteli hizmetlerini Türkiye’nin her yerinde kaliteli hizmet vermeye devam eden Şok Alışveriş Marketler zinciri müşterilerinin şikayet ve iade taleplerini hiçbir zaman geri çevirmemektedir.

           Şok market müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası;0212 576 33 00’dır. Ayrıca şok müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isteyenler ise Şok Çağrı merkezinin iletişim destek telefon numarasını arayabilirler. Şok çağrı merkezlerini aramak isteyenlerde 0212 576 33 00 telefon numarasın çevirdikten sonra bekleme yapmadan 0’ı tuşlamaları yeterli olacaktır. Bu şekilde Şok Alışveriş merkezinin yetkililerine ve çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

 

Şok Alışveriş marketler zincirinin çağrı merkezlerine ve telefon numaralarına sabit hatlardan ve cep telefonlarından tek dokunuşla ulaşabileceksiniz. Ayrıca şikayet ve yorumlarınız için şok alışveriş marketler zincirinin internet sayfasından iletişimi kısmında şikayet ve yorum formunu doldurarak bildirim yapabilirsiniz.