Snapchat İletişim Telefon Numarası

Snapchat, anlık fotoğraf ve video paylaşılan bir uygulamadır. Paylaşılan gönderiler 24 saat süreyle profillerde durmaktadır. 24 saat dolduktan sonra otomatik olarak silinmektedir. Fotoğrafları filtreli bir şekilde çekebilirsiniz. Filtrelerin birçok seçenekleri bulunmaktadır. Bütün fotoğraf rengini değiştiren filtrelerin yanı sıra sadece kullanıcıların yüzünde değişiklik yapan filtreler de bulunmaktadır. Bebek yüz, hayvan yüzleri, makyaj, kirpik, çiçekli taçlar gibi birçok eğlenceli içerik vardır. Android ve İOS destekli bu uygulamayı ücretsiz indirerek, ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz. Hesap açtıktan sonra, yakınınızdaki ya da rehberinizdeki arkadaşlarınızı bularak ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz arkadaşlarınız anlık paylaşımlarınızı görebilirler. Problem yaşayan kullanıcılar Snapchat müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası aramaya çalışırlar fakat aktif bir iletişim telefonu bulunmamaktadır. Günümüze gelene kadar birçok güncelleme gelmiştir ve kendini geliştirmiştir. İlk kurulduğunda sadece fotoğraf paylaşılan bu uygulumada zamanla video, boomerang, hızlı çekim ve yavaş çekim gibi seçenekler bulunmaktadır. En son çıkan özelliği ise konumdur. Konumunuzu açarak, Snapchat haritasında görünebilirsiniz. Kullanıcılar ise sizi kolayca bulabilir.

Snapchat ile ilgili her türlü soru, öneri, istek ve şikayetleriniz için Snapchat çağrı merkezi iletişim telefon numarasını aramanız en mantıklı seçeneklerden biridir. Fakat sorun olması halinde ulaşabileceğiniz bir Snapchat müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Bu yüzden uygulamasında bulunan canlı destek kısmından bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcileri mesai saatleri içinde size geri dönüş yapacaklardır. Sorularınıza en kısa sürede cevap bulabilirsiniz. Support@snapchat.com adresine mail atarak da iletişim kurabilirsiniz.

Arama Terimleri; Snapchat müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Snapchat çağrı merkezi iletişim numarası, Snapchat çağrı merkezi, Snapchat iletişim numarası, Snapchat irtibat numarası, Snapchat müşteri temsilcisi, Snapchat telefon numarası

Yorum yapın