Sırma Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sırma 1950 tarihinden beri lider olmuş bir firmadır. 1950 yılında üretim yapmaya başlayan Sırma bugüne kadar birçok üretime imza atmıştır. Sırma markası, Sırmagrup firması altında birçok üretim yaparak tüketimlerine devam etmiştir. 1991 yılında doğal maden suyu üretimlerine başlayan Sırma, zamanla herkesin sevdiği bir marka haline gelmiştir. Yıllar boyu devam eden üretimleri dikkat çekmeye devam etmiştir. Mineralli su, maden suyu, doğal kaynak suyu, soda, meyveli soda, limonata gibi birçok ürün reyonları doldurmaya devam etmiştir. Uzun yıllar boyunca üretimlerine devam eden Sırma, lezzeti ile dikkat çekmiştir. Fiyat olarak çok uygun fiyatlı olan Sırma firması gün geçtikçe lezzetine lezzet katmıştır.

Sırma Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sırma firması gün geçtikçe daha fazla üretim yapmaya ve kapasitesini arttırmaya devam ediyor. Her gün daha fazla üretim yapan Sırma, müşteri hizmetleri numaraları ve çağrı merkezleri ile dikkat çekmektedir. Birçok tesisi ile dikkat çeken firma zamanla büyük bir ilgi görmüştür. Sırma firması gün geçtikçe daha çok üretilmektedir. Birçok tesisi ile hizmet vermeye devam eden Sırma, zamanla herkesin bir numaralı tercihi olmuştur.

0850 222 90 90

Sırma Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Sırmagrup firması bünyesinde yer alan Sırma markası bünyesinde çalışan tüm personeller Sırma müşterileri için çalışmaya devam etmektedir. Tüm Sırma personelleri zamanla hızlı ve pratik geri dönüşler yaparak üretimlerine devam etmiştir. Sırma hakkında tüm bilmek istedikleriniz için Sırma iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Diğer tüm problemler için Sırma çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz.

0216 544 27 00

Yorum yapın