SHOW TV İLETİŞİM VE İHBAR HATTI TELEFON NUMARASI

 

İzleyici kitlelerinin dilek, öneri, şikayet gibi konularla alakalı olarak danışma hizmeti alabilecekleri ve direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım gibi beklentiler içinde olanların iletişim imkânına sahip olabilecekleri nitelikte bir Show TV çağrı merkezi iletişim numarası bulunmaktadır.

 

Show TV Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

SHOW TV ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

0 212 331 5555 (CEP TELEFONUNDAN TEK DOKUNUŞLA ARAYABİLİRSİNİZ. )

İnsanların büyük bir rahatlıkla istek, öneri, dilek ve şikayet gibi konularda direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım gibi bir arayışa girmelerine gerek kalmaksızın çok rahat bir şekilde 0212 331 55 55 numarası üzerinden Show TV Çağrı merkezi ile iletişim girmeleri mümkün olabilmektedir. Türkiye’nin en çok takip edilen ve köklü medya kuruluşları arasında kendisine yer edinmiş olan Show TV, bünyesindeki yüzlerce konusunda uzman personeli ile her geçen gün yayıncılık kalitesini arttırmaktadır. Bu yönde dur durak bilmeden çaba gösteren, izleyici kitlesiyle buluşturduğu yerli ve yabancı yapımlarıyla birlikte büyük bir beğeni toplamaya devam etmektedir. .bilindik bir televizyon kanalı olmanın çok ötesinde birbirinden kaliteli televizyon programları ile seyircilerinin beğenilerini kazanma ilkesiyle hareket etmeye devam etmektedir.

 

İzleyicilerinin gözünde saygın bir medya kuruluşu olma hedefini benimseyen ve bu yönde çaba gösteren bir medya kuruluşu olma yönünde istikrarlı bir duruş sergilemekte olan bir medya kuruluşu olan Show TV izleyicinin görüşlerine büyük önem vermektedir. Bu amaçla siz değerli izleyicilerinin çok değerli görüşlerini ve katkılarını geri çevirmemek amacıyla Show TV çağrı merkezi ile seyircileri ile iletişim halinde bulunmaktadır. Böylece seyircilerinden gelen her türlü öneri, şikâyet ya da taleplerin karşılık bulduğu bir hizmet anlayışı çerçevesine sahiptir.

 

Yalnızca tek bir dokunuşla iletişim kurabileceğiniz bir medya kuruluşu olarak hizmet vermekte olan Show TV üstün yayıncılık ilkelerine bağlı olarak izleyici kitlesinin desteğini beklemektedir. İzleyicilerinin beklentilerini en kusursuz şekilde karşılamak konusunda kararlı bir duruş sergilemeye devam etmektedir. Show TV, sizlerden gelen talep, öneri ve şikâyetler doğrultusunda yayın kalitesini daha da arttırarak izleyici beğenilerini arttırmayı hedeflemektedir. Show TV izleyici kitlesini oluşturan her bireyin rahatlıkla iletişim kurabileceği bir medya kuruluşu olmanın haklı gururu ile yayıncılığını sürdüren Show TV sizlerin desteğiyle gücüne güç katmaya devam ediyor.