Şekerbank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Şekerbankası 1953 yılında Pancar Kooperatifleri adı altında kurulmuştur. Aslında tek amacı şeker pancarı yapan kişilerin maddi sıkıntısı çekmemesini sağlamaktır. Üreticilerin maddi gereksinimlerini karşılayarak onların refaha kavuşması için kurulmuştur. 1956 yılında ise banka Ankara’ya taşınarak Şekerbankası adını almıştır. 1993 senesine gelindiğinde tamamen özel bir banka olarak hizmet vermiştir. Ardından yaklaşık olarak 4 sene sonra genel müdürlüğünü İstanbul’a taşıyarak orda hizmet vermeye devam etmiştir. Günümüzde ise Şekerbank oldukça önemli bir konuma sahiptir. Şube yelpazesi de bir o kadar geniş bir bankadır.  Türkiye’de toplam 273 şubesi bulunmaktadır. Şekerbank tarım veren bankalar arasında yer alıp oldukça göze çarpan bir banka olmuştur. Aynı zamanda emekliler için yapmış olduğu kredi fırsatlarıyla pek çok müşteriyi etkilemiştir.

Müşteri odaklı olan Şekerbankası, müşterilerine özel düşük faizli krediler vererek onlara kolaylık sağlamaya devam etmektedir. Eğer siz de Şekerbank’ın sunduğu kredi fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız Şekerbank iletişim numarasını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Şekerbankası yenilikçi düşüncesiyle ve tarım çalışanlarına özel fırsatlar vererek diğer bankalar arasında göze çarpan hizmetler vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda internet bankacılığı üzerinden de hizmet vererek müşterilerin şubeye gitmeden pek çok işi kolaylıkla halletmesini sağlamıştır. Eğer siz de bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız Şekerbank çağrı merkezini arayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca Şekerbank öneri ve şikayetlere de oldukça önem veren bir bankadır. Eğer istek veya herhangi bir şikayette bulunmak istiyorsanız Şekerbank müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. 

Şekerbank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası 
444 78 78 

 
Arama Terimleri: Şekerbank telefon numarası, Şekerbank canlı destek, Şekerbank şikayet hattı, Şekerbank müşteri temsilcisi, Şekerbank irtibat telefonu, Şekerbank iletişim numarası

Yorum yapın