Sedaş Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Sedaş, Sakarya Elektrik Dağıtım Anonim Şirketidir. 1954 yılında kurulmuştur. Sedaş firması Sakarya, Bolu, Düzce ve Kocaeli illerine elektrik dağıtım hizmeti sunmaktadır. Kurulduğu zamandan bu yana elektrik dağıtım, kullanım gibi birçok konuda hizmet vermektedir. 4 ilde yaklaşık 4 milyon nüfusa 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır. Elektrik hizmetini kullanan vatandaşlar hiç sorun yaşamamışlardır. Kesintiler ve bakımlar düzenli olarak ve programlı olarak yapılmaktadır. Bu nedenle kurulduğu zamandan beri elektrik konusunda sektörünün öncü firmalarındandır. Sedaş büyük bir firmadır. Elektrik sunduğu bütün iller son derece memnundurlar. Sedaş yetki verdiği tüm firmalarında elektrik satışı gerçekleştirmiştir. Sedaş hizmet ve kalite kısmına daha çok yönelir. Satış konusunda pek fazla hizmeti yoktur. Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. her yıl yeni bir hizmet geliştirmiştir. Kendini sürekli yenileyen ve güncelleyen bir sistemi bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini odak noktasına koyarak tüm hizmetlerini ona göre şekillendirmiştir.

Sedaş Whatsapp İletişim Hattı

Elektrik sektörünün ilk lisanslı kurumsal whatsapp hattı Sedaş tarafından kurulmuştur. Sektörün en büyük adımı olan bu hat birçok müşteriye anında hizmet sunmaktadır. 7/24 faaliyette olan whatsapp iletişim hattı ile günün her saatinde müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz mümkündür. Tüm sorularınızı anında iletebilirsiniz.

0530 919 19 19

Sedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sedaş müşterilerinin tüm şikayetlerini, sorularını, anlık arızalarını, taleplerini ve daha birçok işlemini kolayca iletebilmesi için Sedaş çağrı merkezi iletişim telefon numarası hattı oluşturulmuştur. Elektrik kullanıcısı olan tüm vatandaşlar bu hat ile kolayca iletişim kurabilirler.

186

Sedaş Genel Müdürlük Telefon Numarası

Sedaş firması tüm hizmetleri hakkında bilgi vermek ve oluşabilecek her türlü sorunu çözmek için birçok hat oluşturmuştur. Sedaş genel müdürlük ile iletişime geçmek isteyen tüm kullanıcılar anında bağlanabilir ve kolayca işlemlerini yürütebilmektedir.

0264 295 85 00

Sedaş Tüketici Hizmetleri Hattı

Sedaş tüketicileri hizmetleri hakkında her türlü problem için ya da sorular için tüketici hizmetleri hattını arayabilirler.

0262 186 11 22
0380 186 11 22
0374 186 11 22
0264 186 11 22

Yorum yapın