Scorp İletişim Telefon Numarası

Scorp, 2015 yılında kurulmuştur. Kurucuları Koç Üniversitesi’nde okuyan 2 gençtir. Scorp, kısa kısa videolar çekerek paylaşabileceğiniz bir uygulamadır. Videoların süresi 15 saniye olarak belirlenmiştir. Sabit konular hakkında videolar çekebilirsiniz. Her gün gündem olan konular vardır. Bu konulara ilişkin videolar çekebilirsiniz. İster konuya ciddi bir yaklaşım yapabilir isterseniz de mizaha vurarak eğlenceli bir video oluşturabilirsiniz. Genel olarak mizahi yönü kullanılmaktadır. Konu ne olursa olsun komik bir yaklaşımla birbirlerini güldürürler. Kullanıcılar ücretsiz şekilde üye olup hesaplarını kullanabilirler. Eğer Facebook hesabınız varsa, form doldurmadan kolay bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Anonim olursanız videolarınızı kimse görmeden paylaşabilirsiniz. Sadece erişime izin verdiğiniz kullanıcılar profilinizi görebilir. Gündem akışında bulunan kategorilere girerek, konu ile ilgili paylaşım yapan herkesin videolarını görebilir, beğenebilir ve yorum yapabilirsiniz.

Scorp uygulamasında hesap açma, hesap kapatma, üyenin hatalı bilgileri, şifre çalınması, şifreyi unutma, üye olamama, video atamama gibi sorunlar yaşanabilir. Bu sorunların çözümü için Scorp çağrı merkezi iletişim telefon numarasını aramak en mantıklı seçenek olacaktır. Fakat ulaşılabilir güncel bir Scorp müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Bu yüzden web sitelerinde bulunan e-posta adresine mail atarak ya da uygulama içinde bulunan canlı destek bölümünden iletişim kurabilirsiniz. Müşteri yoğunluğu çok fazla olan Scorp uygulamasının destek sistemi çok yoğun olmadığı için herhangi bir problem yaşadığınızda müşteri temsilcileri en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.

Arama Terimleri; Scorp canlı destek, Scorp müşteri hizmetleri iletişim numarası, Scorp çağrı merkezi iletişim numarası, Scorp şikayet hattı, Scorp müşteri temsilcisi, Scorp irtibat numarası, Scorp telefon numarası, Scorp iletişim numarası

Yorum yapın