Sağlık Bakanlığı İletişim Telefon Numarası

Sağlık Bakanlığı 1920 yılından bu yana hizmet vermektedir. Osmanlı zamanlardan bu yana sağlık sektörü devam etmektedir. Sağlık kurum ve kuruluşlarını idare etmek amacıyla kurulan bir kurumdur. Sağlık bakanlığı internet sitesinde yer alan birçok hizmet bulunmaktadır. Seyahat sağlığı aşılama durumu sorgulama, organ ve doku nakil listesi sorgulama, organ ve doku bekleme listesi, okul çağında yapılan aşı listesi, hizmet puanı sorgulama, aile hekim bilgisi sorgulama, doktor bilgi bankası, gemiadamı sağlık raporu sorgulama, e-nabız kişisel sağlık sistemi gibi birçok bilgiyi kolayca sorgulamak için sağlık bakanlığı web sitesine giriş yaparak kolayca öğrenebilirsiniz. Ayrıca birimler hakkında kolayca bilgi alabilirsiniz. Birçok bilgiye web sitesinden kolayca ulaşmanız mümkündür. Ayrıca web sitesi dışında telefon hatlarından kolayca iletişim kurmanız mümkündür. Sağlık çalışanları, sağlık binaları, sağlık ile ilgili her şey sağlık bakanlığına bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Yönetmelik ve mevzuatlar sağlık bakanlığı tarafından düzenlenmektedir. Birçok birimi ile müşterilerin hizmetinde beklemektedir. Sigara bıraktırma hattı, acil durum hattı, hastanelerden randevu alma hattı gibi birçok hattı ile müşterilere hizmet vermek için çağrı merkezleri bulunmaktadır.

Sağlık Bakanlığı Santral Telefon Numarası

Sağlık Bakanlığı ile ilgili tüm soru, öneri, istek ve şikayetleriniz için Sağlık Bakanlığı müşteri telefon numaralarını arayarak kolayca iletişime geçebilirsiniz. Sağlık Bakanlığı santralini arayarak iletmek istediğiniz bilgiyi söylerseniz sizi en uygun olan bölüme aktaracaktır. Böylece her vatandaş ilgili birime söylemek istediğini kolayca söyleyecektir. Santral numarası daha çok diğer numaraları bilmeyen müşterilerin aradığı bir telefon hattıdır.

0312 585 10 00

Sağlık Bakanlığı Tüm İletişim Telefon Numaraları

Sağlık Bakanlığı ile ilgili tüm sorularınız için Sağlık Bakanlığı iletişim hattını aramanız yeterlidir. Sağlık Bakanlığı bünyesinde yer alan birçok firma bulunmaktadır. Tüm birimler müşterilerin ihtiyacı olduğunda yardım etmek için hazır beklemektedirler. Hangi birime ulaşmak istiyorsanız o birime kolayca bağlanma sağlayabilirsiniz. Acil olmayan ya da acil olan durumlarda irtibata geçmeniz gereken numaraları kolayca öğrenebilirsiniz. Günün her saatinde arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri 7/24 faaliyette olmaktadır. En kısa sürede her vatandaşa sağlık hizmeti desteği sağlanmaktadır.

Ambulans 112
Beyaz Kod 113
UZEM 114
Sigara Bırakma Hattı 171
MHRS 182
SABİM 184

Yorum yapın