Rossmann Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Rossman milyonlarca kadının kozmetik ve kişisel bakım sektörlerinde en çok tercih ettiği marka olarak pek çok alışveriş merkezinde yer alan kurumsal bir firma. Geniş ürün yelpazesi ve çok sayıda barındırdığı marka ile indirimli ürünlerle müşterilerini buluşturan firma kadınların gözde markalarından biri olma konumunda yer alıyor. Peki Rossmann şikayet hattı ile nasıl iletişime geçebilirsiniz?  Rossmann çağrı merkezi ile nasıl görüşme yapabilirsiniz? Rossmann müşteri iletişim numarası nedir?

Rossmann

1972 yılında Almanya’da kurulan sağlık ve kişisel bakım ürünlerini kullanıcılarla buluşturmak adına hizmet veren firma perakendecilik anlayışıyla sınırları aşmış ve Türkiye’de ilk şubesini 2009 yılında hizmete açmıştır. Kişisel bakım, kozmetik ve sağlık marketi olarak tanımlanabilecek marka bünyesinde pek çok marka ve ürün çeşidi mevcut. Ayrıca hediyelik eşya ve dekorasyon kategorisinde de ürünler barındıran firma 4 bine yakın ürün seçeneğine sahip. Ayrıca marka bünyesinde organik gıda ürünleri de satılıyor.

Her yıl yaptığı çok sayıda kampanya ve indirimli fiyat uygulamalarıyla özellikle kadınların gözdesi konumundaki markanın bünyesinde kırk adet marka mevcut. Ürün kalitesine ve güler yüzlü hizmet anlayışına yüksek düzeyde önem veren marka hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Ayrıca firma internet sayfasında doldurabileceğiniz kapsamlı bir mağazalar bölümü de mevcut. Ürünleri ve indirim oranlarını detaylı görüntüleyebileceğiniz Rossmann internet sayfası günün her saati erişime açık olarak hizmet veriyor.

Rossmann Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Rossmann çağrı merkezi telefon numarası aktif olarak müşteri hizmeti veren iletişim kurması kolay personel ekibi tarafından başarıyla yönetilen bir numara. Müşteri memnuniyeti açısından müşterilerinin görüş, talep ve önerilerini önemseyerek dikkate alan firmanın müşteri çağrı merkezi telefon numarası ise 212 465 64 63 numaralı telefon numarasıdır. Ayrıca firma hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için e-posta aracılığıyla [email protected] iletişim adresine mail atabilirsiniz.

Rossmann Şikayet Telefonu

Rossmann hakkındaki şikayetleriniz ile yakından ilgilenen firmanın genel müdürlüğü Acıbadem Mah. Dinlenç Cad. Ayar Apt. No: 8/16 Kadıköy – İstanbul TÜRKİYE konumunda yer alıyor. Ayrıca güler yüzlü müşteri hizmetleriyle ön plana çıkan firmanın iletişim telefon numarası ise (+90) 212 465 64 63 olarak paylaşıldı.  Sitemizde yer alan diğer firmalar hakkında bilgi almak için ve telefon numarası, iletişim bilgilerini öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum yapın