Roketsan İletişim Telefon Numarası

Roketsan, 1988 yılında kurulmuştur. Ulusal füze ve roket programlarına liderlik etmesi amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. Kurulmasına karar veren kurum, Savunma Sanayi İcra Komitesi olmuştur. Roketsan, kurulduğu tarihten itibaren Türkiye savunma sanayisinin ihtiyacı olan teknolojiyi üretmek için çalışmalar yapmaya devam etmektedir. Günümüze gelene kadar bu konu üzerinde birden fazla projesi ve çalışmaları olmuştur. Amacı yalnızca savunma olduğu için başka bir alana yönlendirilmemektedir. Sürekli kendini geliştirmektedir. Çalışma ortamındaki araçlar, mühendisler sürekli geliştirilmektedir. Merkezi Ankara’dadır. Roketsan ile ilgili tüm sorularınız için Roketsan müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Roketsan, ürün kalitesi ile ilgili kesin taahhütte bulunur. Ürünlerini ulusal ve uluslararası standartlara uygun bir şekilde yapar ve zamanında teslim eder. Çevreye ve insan sağlığına dikkat ederek çalışmalarını sürdürür. Verimli çalışır ve verimliliğin artması için elinden gelen tüm çabayı gösterir. Bunlar Roketsan şirketinin işleyiş tarzıdır. Bu işleyişler eşliğinde güvenilir, yaratıcı ve son derece hassas bir kuruluştur. Roketsan ile ilgili tüm şikayet, öneri, istek ve sorularınız için Roketsan çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ürün ve hizmetleri hakkında tüm işlemleriniz için ise Roketsan müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Çağrı bıraktığınız takdirde size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.

Roketsan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0312 860 55 00

Arama Terimleri; Roketsan çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Roketsan müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Roketsan canlı destek, Roketsan irtibat numarası, Roketsan telefon numarası, Roketsan iletişim numarası, Roketsan müşteri temsilcisi, Roketsan şikayet hattı, Roketsan destek hattı

Yorum yapın