Reklam Seçenekleri

Reklam seçeneklerimiz aşağıdaki gibidir.

1-Tanıtım Yazısı: 

Tanıtım yazısı nedir,faydaları neler?

Sitemizden ya da herhangi bir siteden tanıtım yazısı aldığınız zaman öncelikli olarak firmanızın ya da sitenizin tanıtımını yapmış olursunuz. İletişim adreslerinize ya da ürün tanıtımlarınıza vs. müşteriler yada ziyaretçileriniz kolaylıkla ve daha çok sayıda ulaşır.

En önemlisi tanıtım yazınızda firmanızın resmi sitesine ya da anasayfanıza link vererek sitenizin google aramalarda ön sıralara çıkmasını sağlamış olursunuz. Çünkü bu google’nin gözünde kaliteli bir site sayfasında bir başka siteyi tanıtmış ya da örnek göstermiş diye düşünür ve sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkarır.

http://www.telefonbilgisi.com/ sitesinden alınan tanıtım yazısının tüm bunların haricinde ekstra faydası: 

Sitemiz tüm firmaların ‘müşteri hizmetleri’ ‘iletişim adresi’ ya da ‘telefon numarası’ gibi aramalarda google’de 1.sayfada yer aldığı için size ulaşmak isteyen herhangi bir müşteri öncelikli olarak sitemizdeki sayfanızı ziyaret eder; dolayısıyla google üzerinde herhangi bir şekilde sizinle ilgili arama yapan müşterilere kolay ve kesin bir şekilde ulaşırsınız.

2-Manşet Firma Uygulaması:

Manşet firma uygulaması nedir,faydaları neler?

Standart tanıtım yazısı ya da sizin belirleyeceğiniz şekilde bir ürün yada firma tanıtım sayfası sitemizin anasayfa manşet bölümünde 1 ay boyunca yayınlanır. Sitenizin ismi ve logosu 1 ay boyunca tüm ziyaretçilerimiz ve müşteri potansiyeliniz açısından ön plana çıkmış olur. 1 ayın sonunda dilerseniz bu uygulamayı uzatabilirsiniz. Uzatılmadığı takdirde yazı siteden silinmez ömür boyu kalıcı olur ancak manşet bölümünde yer almaz.

3-Link çıkışı-link verme:

Link çıkışı-link verme nedir,faydaları neler?

Tanıtım yazısında olduğu gibi kelimelerinizde ve çeşitli aramalarda google’deki sıralamanız ön plana çıkar. Bunun yanı sıra sitenizin alexa yada pagerank gibi değerlerinde olumlu gelişmeler gözlenir. Tanıtım yazısından farkı daha etkili olması ve daha kısa sürede sitenize fayda sağlamasıdır.

4-Görsel-Banner Reklam:

Görsel-banner reklam nedir, faydaları neler?

Yukarıdaki tüm faydaların yanı sıra sitenize ya da ürünlerinize direk tıklanma sağlayarak ekstra ziyaret ve müşteri kazandırır. Sitemizden logo yani, sağ-sol alanı reklam ya da tüm yazı içlerinde görünen text reklam şeklinde reklam verebilirsiniz.

Tüm reklam seçeneklerimiz hakkında ücretlendirme için lütfen e-mail gönderiniz.

reklam@telefonbilisi.com