Regal Canlı Destek Telefon Numarası

Regal markası geçmişten günümüze mutlu müşteriler elde eden ve kaliteli işler ortaya koyan bir marka olarak bilinmektedir. Her ne kadar kaliteli üretim yapsalar da elbette ki teknolojik ürünler olduğu için bir takım sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu gibi sorunlar ortaya çıktığı zamanlar müşteriler çağrı merkezi telefon numaralarını araştırmakta fakat istedikleri cevabı bulamamaktadır. Bizlerde bu soruna bir son vermek adına sizler için bu makalemizi derledik…. Makalemizde Regal canlı destek, Regal telefon numarası ve çağrı merkezi bilgileri ile birlikte firma hakkında bilgiler yer almaktadır.

Regal

Regal markası günümüzde Zorlu Holding’in stratejik bir önemini oluşturan markalarından birisi konumundadır. Üretimini Manisa ilinde gerçekleştiren bu marka asıl gücünü ise Vestel markasının bini aşkın AR-GE uzmanlarından almaktadır. Üretimini Avrupa’nın en büyük fabrikalarından birisi olan Vestel City’de sağlayan firma kalite standartlarına da oldukça önem vermektedir. Güçlü bir servis ağına da sahip olan marka tabiri caiz ise Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış durumdadır.

Markayı bu denli öne çıkaran ise tüm ürünlerinin tasarımını yaparken doğa dostu ve tüketici canlısı şeyler ortaya koymasıdır. Kullanıcılarının ergonomisine önem veren marka şık tasarımları ve uygun fiyatları ile kalmaksızın elektrik ve su canlısı ürünleri ile hem ailenin cebine hemde çevreye destek sağlamaktadır. Regal markasını öne çıkaran bir diğer şey ise; 4.0 teknolojisi kapsamında dijitalleşmeye başlayan ilk firmalardan birisi olmasıdır. Firmanın asıl amacı ise bütün ürünlerini akıllı bir hale getirerek bununla birlikte kullanıcı ihtiyaçlarını olabildiğince üst seviyede karşılamaktır.

Regal Canlı Destek Telefon Numarası

Regal firması Türkiye’de destek verme konusunda öncülük yapan firmalardan birisidir diyebiliriz. Günümüzde birçok firma ne yazık ki canlı destek hizmeti vermiyorken Regal firması müşterilerinin ve potansiyel müşterilerinin tamamına canlı destek hizmeti vermektedir. Bununla kalmayıp çağrı merkezleri aracılığı ile de destek hizmeti veren Regal markasının canlı desteğinden yararlanmak için buraya tıklayabilirsiniz. Regal çağrı merkezi telefon numarası ile iletişim kurmak isterseniz de 0850 222 4 789 numaralı telefon numarasını arayabilirsiniz.

Regal çağrı merkezleri ve canlı destek ile birlikte ürünleri hakkında merak etmiş olduğunuz her şeyi sorabilir, aklınızdaki bütün soruların cevaplarını alabilir ve sizlere en yakın servisinin konumunu öğrenebilirsiniz.

Regal Şikayet Hattı

Regal firması ile ilgili şikâyetlerinizi dile getirmek istediğinizde aşağıda yer alan telefon numarası ve iletişim formunu kullanarak şikayetlerinizi gerekli mecralara bildirebilirsiniz. Bunun yanı sıra şikâyetlerinizi yapıyor fakat bir geri dönüş alamıyorsanız aşağıda yer alan yorumlar kısmında sesinizi bütün dünyaya duyurabilirsiniz. Sayfamızda yer alan diğer firmaların haklarında bilgiler almak ve iletişim numaralarını öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız.

Regal Şikayet Telefonu: 0850 222 4 789

“Regal Canlı Destek Telefon Numarası” üzerine bir yorum

  1. Selam şok market yönetçisi yumartalarınız neden kapalı ambalajda büyüküğünümü saklıyorsunuz içindekini gören almaz bunu biliyorsunuz içindekiler güvercin yumurtası büyüklüğünde bunu böyle şatışa sunmanız doğrumu günah işliyorsunuz farkındaymısınız

    Cevapla

Yorum yapın