Pierre Cardin Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Pierre Cardin Fransa’ya ait giyim sektöründe hizmet veren markadır. İlk olarak 1950 yılında erkek giyim alanında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra erkek giyim sektörünün yanı sıra kadın giyim sektöründe de hizmet vermektedir. Pierre Cardin markasının erkek ve kadın giyim sektörüne ait ürünleri bulunmaktadır. Ürünleri arasında pantolon, kaban, takım elbise, gömlek, pijama, mont, tayt, elbise, etek ve eşofmanları bulunmaktadır. Aksesuara alanında da müşterilerine hizmet veren Pierre Cardin markasınınayakkabı, çanta, kemer, cüzdan, kravat, bere, eşarp ve çorap gibi ürünlerini satışa sunmuştur. Uluslararası alanda hizmet veren Pierre Cardin birçok ülkede bulunan mağazaları sayesinde hizmet vermektedir. Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya şehirleri başta olmak üzere birçok farklı şehirde bulunan mağazaları sayesinde ürünlerini satışa sunmaktadır. Ayruca Pierre Cardin markası Pierre Cardin Home adı altında nevresim takımı, battaniye, yatak örtüleri, baharatlıklar ve kahve fincanları gibi ev tekstiline ait ürünleriyle de hizmet vermektedir. Pierre Cardin mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden de ürünlerini piyasaya sürmüştür. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Pierre Cardin müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünlerini hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Pierre Cardin müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Pierre Cardin çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlerin iade veya değişim koşulları hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Pierre Cardin müşteri iletişim telefon numarası: 444 60 44

Arama terimleri: Pierre Cardin müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Pierre Cardin çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın