Passolig Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Passolig, 2014 tarihinde kurulmuştur. Önceden maçlara giriş için kart gerekmiyordu. İsteyen herkes bilet alarak girebiliyordu. 2014 tarihinden sonra Passolig kartı ile maçlara girmek zorunlu hale geldi. 1. Lig maçları ve Süper Lig maçlarına girmek için Türkiye Futbol Fedarasyonu yani TFF zorunlu hale getirdi. Passolig kartı olmayan taraftarlar maçlara gidemeyecekti. Passolig üç farklı seçenekle satışa sunuldu. Ön ödemeli kart, kredi kartı ve banka kartı olarak seçenekleri bulunmaktadır. Passolig kartının ilk kez uygulandığı maç, Kayserispor – Trabzonspor maçı olmuştur. İlk maçta sadece 285 passolig kart sahibi maçta bulundu. Günümüzde 1 milyona yakın kart sahibi bulunmaktadır. Passolig çıkartmak, iptal etmek, bilgi güncelleme gibi tüm işlemleriniz için Passolig müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Her takımın kendine özgü kartı bulunmaktadır. Hangi takımı destekliyorsanız o takımın kartını alabilirsiniz. Renk ve avantajlar olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bu zamana kadar en çok Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe passolig kartı satılmıştır. Kart satın alma fiyatları ortama 17-38 TL arası değişiklik gösterir. Her takımın bilet ücreti farklıdır. Ama her seferinde bu bedel ödenmez. Tek seferliğe mahsus bir ödemedir. İsteyen herkes kart başvurusu yapabilir. Başvuru yapıldıktan sonra anında kart alabilirsiniz. Tüm öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için Passolig çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer problemleriniz için Passolig müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.  

Passolig Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 724 33 44

Arama Terimleri; Passolig müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Passolig müşteri temsilcisi, Passolig canlı destek, Passolig çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Passolig irtibat numarası, Passolig telefon numarası, Passolig telefon numarası, Passolig şikayet hattı