ÖSYM İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

ÖSYM, 1974 yılında kurulmuştur. ÖSYM yani Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi, Türkiye genelinde birçok görevi üstlenmektedir. ALES, TUS, YDS, DGS, TYT, AYT, KPSS, E-KPSS gibi sınavları düzenler. Tüm sınav süreçlerinden sorumludur. Sınav yerleri, sınav tarihi, sınav saati, adayların sınava nerede girecekleri, sınav soruları, sonuçlarının tarihi gibi konulardaki her süreci sorunsuz biçimde gerçekleştirmektedirler. Bu sınavlar dahilinde, alınan puanlara göre atama ve düzenlemeleri yapmaktadırlar. Atanacak memurların kriterlerini belirler ve adayları yerleştirir. Adı üzerinde seçme ve yerleştirme görevleri vardır. Sınav başvurularını, sınava giriş belgelerini, sınav tercihlerini ve sınav sonuçlarını ÖSYM sitesinden kolayca takip edebilirsiniz. ÖSYM sistemine kayıt olmak için ÖSYM bürolarına başvurabilirsiniz. Lise döneminde öğrencilerine ücretsiz biçimde ÖSYM hizmeti verebilen liseler bulunmaktadır. Aktif öğrenci olmayanlar ise, ÖSYM bürolarından işlemlerini kolayca yaptırabilirler. Tüm sınav sorularınız için ÖSYM müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca sınav sonucu itirazları, tercih sonuçlarına itiraz ve tüm itirazlarınız için de müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

ÖSYM ile ilgili tüm öneri, soru, şikayet ve istekleriniz için ÖSYM çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde her zaman kolayca ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcileri son derece yardımsever ve donanımlı oldukları için her sorunuza cevap bulacaklardır. Yaşadığınız tüm problemlerde ÖSYM müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Acil olmayan durumlarda ÖSYM web sitesindeki e-posta adresine mail atarak iletişim kurabilirsiniz.

ÖSYM Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

444 67 96

Arama Terimleri; ÖSYM müşteri temsilcisi, ÖSYM canlı destek, ÖSYM çağrı merkezi iletişim telefon numarası, ÖSYM müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, ÖSYM irtibat numarası, ÖSYM telefon numarası, ÖSYM iletişim telefon numarası, ÖSYM şikayet hattı

Yorum yapın